Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom mit csináljak?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit csináljak?! Tetszik a tanárom. (többi lent)

Figyelt kérdés
2. os vagyok a fősulin (Lány) a tanárom kb úgy 40 (nő). nagyon megfogott, annyira bejön a személyisége, a külsejéről ne is beszéljünk.. nemtudok mit csinálni.. nem akartam ezt de egyszerűen nagyon tetszik.. ezzel csak az a baj, mert jó még ha nem tanítana jó lenne, de ha csak hozzám szól egy szót vagy rám mosolyog vagy felszólít annyira zavarba jövök hogy nem igaz :S ezért kb rá se nézek már :/ mert tudom, ha egymásra nézünk totál elpirulok meg minden.. legjobban az zavar hogy ki tudja mit gondolhat hogy így zavarba jövök azért mert hozzám szól egy szót.. jó még ha felelnék akkor talán érthetőbb lenne neki mert akkr mindenki rám figyel stb.. nemtudom mit csináljak.. azt nem tudom hogy ne tetszen. de közbe meg figyelni akarom amit mondd mert meg akarom érteni, de rá nézni se merek :/ mit csinálak?

2012. okt. 15. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
felejtsd el szerintem S:
2012. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a tanárról is tudod, h. leszbi, úgy mint te, akkor sztem nyugodtan próbálkozz be nála. Ha hetero, akkor semmi értelme nincs az egésznek.
2012. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld . énis majdnem ráhajtotam az egyik tanáromra amielőt megtudtam hogy ő fogja tartani az őrát aztán kivertem a fenjemből.
2012. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aaa neértsétek félre nemakarok tőle semmit!! nem erről van szó. hanem hogy minden órára tök idegesen megyek be hogy csak felne szólítson mert hogy fog kinézni ha kérdez valamit én meg tökre elvörösödök.. jaés am nem leszbi mert folyton pasijai vannak mondjuk fb-n érdeklődési körénél azvan hogy férfiak és nők.. nemtudom az mit jelent nálla, valódi érdeklődést vagy csak hogy szeret ismerkedni..
2012. okt. 15. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj pszichológushoz. Ez nem norm.
2012. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én amikor gimnazista voltam szerelmes voltam egy fiatal tanárnőbe, bár rólam mindent letudott olvasni, és rákérdezett, hogy szerelmes vagyok e belé. Próbáltam tagadni úgy ahogy tudtam, természetesen sikertelenül. A legbosszantóbb az volt, hogy külföldre költözött, és olyat írt, hogyha nem lett volna barátja, és másik iskolában tanított volna, rég együtt lennénk. Kellett idő míg feldolgoztam, sőt ahhoz is kellett, hogy kiheverjem. Próbáld a dolgot úgy felfogni, hogy mennyire jól esik ha téged szólít fel, és rád néz. Ha nem fogsz idegeskedni a dolgokon valószínűleg motiválni fog, így jobban fogsz tanulni, és szépen elélsz az a tény mellett, hogy neked ő tetszik.
2012. okt. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!