Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú. Akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. Akit nagyon szeretek. és szerintem ő is szeret, mert már megölelt, megcsókolt. Néha fogdos is. és mindig a köezelemben akar lenni. Iskolában mindig nézz. De nem meri bevallani. Ez megy hónapok óta!?

Figyelt kérdés
Szerintetek akkor szeret? De miért nem meri bevallani? Mi tévő legyek?

#legyek!?
2012. okt. 15. 17:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Te lány vagy fiú vagy? :$

Bocsii,de nem igazán tudom :)

Bár én lányra tippelnék:)

2012. okt. 18. 19:01
 12/22 A kérdező kommentje:
:))
2012. okt. 19. 22:40
 13/22 A kérdező kommentje:
Légyszii írj! :)
2012. okt. 21. 15:16
 14/22 A kérdező kommentje:
Hahóó!!
2012. okt. 22. 00:37
 15/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek egy séta jó lenne!?
2012. okt. 22. 00:48
 16/22 A kérdező kommentje:

Amúgy a fiú családja és az családom..barátok..ez lehet akadály!?

Légyszive segítsetek!!

Fontos!!

2012. okt. 22. 21:41
 17/22 A kérdező kommentje:
Vagy a fiúnak ez jelenthet negatív dolgot!?
2012. okt. 22. 21:41
 18/22 anonim ***** válasza:
figyi..ha ö is tényleg szeret téged meg te is őt akkor az nem akadál hogy barátok a szüleitek.... O.o ez már boccs de oltári nagy hülyeség xd és amugy bisztosan félénk..mármint a srác..azért nem meri bevallani neked..de szerintem lépj ne várj sokáig .. mert akkor csak ugy járnál mint én még régebben.. :/ és azt szerintem te sem meg ö sem szeretné.. szoval hajrá..!! beszélj vele..de ne támad le hogy AHHW SZERETLEK.. stb.. xd ezt necsináldd.. xd és majd irjj hogy milett a vége.. :DD kiváncsivagyok.. :D és hajráá.. !!
2012. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy szurkoltál! :D

Kedves vagy :)


De nem lett belőle semmi..számomra egy haver vagy még az se..

Mindig minden lányt csikiz meg ilyenek...monjuk mostanába elég sokat figyel...és ezt az osztálytársaim is megmondják...

De szerinted/szerintetek ezt miért csinálja?

2012. dec. 4. 16:34
 20/22 anonim válasza:
Mert jofej csaj vagy es mert van egy szerelme aki nem te vagy de teged is szeret
2013. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!