Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés

Nah szóval az van,hogy tetszik az egyik évfolyamtársam,írtam neki egy üzenetet amiben elmondtam neki,hogy mit érzek.Erre enyhén szólva elküldött a francba és megkérdezte,hogy ismer-e,ezután egy héttel megint írt,hogy beszélni szeretne velem és,hogy nagyon fontos.Mondtam neki,hogy mondja amit szeretne,de már vagy 6 napja nem írt vissza,pedig még aznap elolvasta az üzenetemet.Most szerintetek akkor mit akar???

15/L


2012. okt. 12. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a kamaszkor... Nagyon kemény, de majd elmúlik. Beszéljetek személyesen, mert az, hogy facebookon elolvasta-e, vagy írt-e az szerintem nem jelent olyan sokat.
2012. okt. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!