Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges az hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az hogy terhes vagyok, ha szombaton kellett volna lennie, de mai napig semmi? Teszteltem ma de semmi. Lehetséges, hogy azért negatív mert a kontroll terület karcos volt már? Mikor teszteljek legközelebb?

Figyelt kérdés
Még annyi hogy 4 napig volt barna pötyözésem de más semmi és az is a hónap elején volt.
2009. dec. 28. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nemtudom, a korodat, és azt sem, hogy mikor voltál utoljára együtt valakivel...

De még csak 2 nap telt el, nme feltétlenül kell aggódnod.

H kicsit részletesebben leirnád, mi hogyan történt, többet tudnánk segiteni.

2009. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a gyógyszert abbahagytam már két hónapja.Szeretnénk babát. De most nem tom mi van?
2009. dec. 28. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
ne idegeskedj. előbb, vagy utóbb, lesz baba, csak ki kell, h ürüljön a fogamzasgatló a szervezetedből. hajra.
2009. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!