Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi járhat a fejében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés
Társkeresőn beszéltem egy sráccal már egy jó ideje, egy pár napja már facebookon is ismerősök vagyunk, ő nem írt rám, így kb. 3nap után ráírtam chaten, vagy három órát beszéltünk, minden tök jó volt, már késő volt, így elköszönt és mondta, hogy holnap beszélünk. Na igen... másnap fent is volt, de nem írt... most is fent van és most se. Ha nem jövök be neki vagy nem akar velem beszélni, akkor miért nem törö/tilt le vagy csak egyszerűen miért nem mondja el? Remélem nem azt várja, hogy megint én írjak rá...
2012. okt. 15. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy berozsdásodott fogaskerék
2012. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a tengeri herkentyű billentyűje
2012. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszkösz (Y)
2012. okt. 15. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!