Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát most ilyenkor mi a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát most ilyenkor mi a jó franc van?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályban aki nekem és a legjobb barátnőmnek is nagyon tetszik..neki talán kicsit jobban... a srác ővele nem nagyon törődik, velem meg eléggé...mondjuk nem egy társaságban vagyunk de az a helyzet hogy amikor az ő társasága nincs ott akkor eléggé jól elbeszélgetünk, röhögünk egyértelmű jeleit adja hogy kedvel...én meg vissza... most mi legyen??? járásról egyenlőre szó sincs fúú eszem veres ágában sem áll járni senkivel, na de azért egy k..vára fura szitu............most az a legnagyobb kérdés h elmondjam e a barátnőmnek vagy sem (ez a beszélgettünk elvoltunk hülyültünk ma volt, egayütt mentünk sulis programra, barátnőm ma nem volt suliban...) mert ha elmondom az baromi szarul fog esni neki, ha meg nem az úgyis kiderül és akkor az a másik, mert mindketten rohadtul utáljuk azt ha valamelyikünk nem mond el valamit a másiknak... ..Ehhh, nagyon nagyon nagy a kérdőjel a fejemben!
2012. okt. 15. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez tiszta baj.
2012. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most gúnyolódsz?
2012. okt. 15. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Add tudtára, hogy neked nem pálya a srác semmi esetre se, esetleg a srácnál is próbáld meg beajánlani a barátnődet. Akkor a srácnak is le fog esni, hogy "hú, ez a lány tényleg nem akar semmit tőlem. :))"
2012. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi lenne életem összes nagy gondja, jahj...
2012. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem ez per pillanat...ha nem tetszik, ne nézd meg.
2012. okt. 15. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
nade miért?
2012. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mit miért?? :D
2012. okt. 15. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!