Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fúj, már szinte undorodom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabell kérdése:

Fúj, már szinte undorodom az egykori legjobb barátnômtôl!? Vagy viselkedésétôl.

Figyelt kérdés

Rövidre fogva:...

-több éves kapcsolata volt egy nála szinte 20 évvel idôsebb emberrel[hazugság egymás hátán azoknak akik szeretik/szerették]

-most meg az egyik osztálytársunk a barátja.De amit elmuvelnek szÜneteken...Pfuu...Elmegy az étvágyam[nemcsak nekem], undor fog el és iszonyúan mérges leszek!Szenvedelyes, percekig tarto csókviharok, nemi szervek simogatása, nyögések sorozata,"kicsim, kicsim,kicsim".és mindezt fél méterrel mellettem.Mivel padtársak vagyunk, általában a helyemen Ülve eszem vagy házit írok...Az osztályból MINDENKI fel van háborodva, meg van botránkozva.

Jaj!Segítség!

úgy látom mindenki rám vár, hogy kicsit leszóljam ôket, hisz a lány évekig legjobb baratnôm volt...ma már nem érdekel annyira, emiatt...

Mit tegyek, hogy ne rendezzek jelenetet???

Koszii!!♥



2012. okt. 15. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
hlúpy hlúpy cunt fuck
2012. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értelmes választ kértem!
2012. okt. 15. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Slovakia
2012. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is szlovák vagyok :)
2012. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha zavar akkor mond el neki.. ha nem változtat ülj át máshova.. ennyi.. :))) 25e FT.. :)
2012. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fúú..ilyen nálunk is volt.Szánalmasak az ilyen emberek. Az osztállyal legszívesebben kivágtuk volna őket az ablakon.Egyszer ki is csapták nálam a biztosítékot elég rendesen. A csaj valami miatt a padomhoz jött és onnan beszélgetett a haverjával ,ezután meg a hapsija jött oda és előttem nyalták falták egymást...-.- Ráadásul közben ettem is...Na ott telt be a pohár.. Megmondtam nekik ,hogy ha nem húznak innen rájuk hányok..XD

Aztán az osztály is fellelkesült erre, mert másnap már azok is macerálni kezdték őket.Kis idő múlva meg már a tanárok is beszólogattak.:DDD Szóval le lehet építeni őket mert csak magukat égetik ezzel mindenki előtt. XD

2012. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!