Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm anyja flörtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm anyja flörtöl velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nyíltan leszbikus (aki ezért akar elítélni, az kérem, tegye magában, nem ezért jöttem).

A legjobb barátnőm édesanyja 34 éves (korán szült, otthagyták). Kedves, jól néz ki, jó a humora és elméletben az ellenkező nemet szereti. Mióta felvállalam magam, azóta másképp bánik velem, ha kettesben maradunk, akkor nehezen félreérthető jelzéseket ad, tetőtől talpig végigmér, "véletlenül" hozámér, apró jelentáktelennek tűnő személyes kérdéseket tesz fel, stb.

Tegnap viszont olyat tett, ami egyértelműsíti, hogy nem értettm félre a fentieket. Náluk voltam dvd-zni, sokszor van így. Mikor a barátnőm kiment wc-re, az anyja (nehéz most az anyjaként emlegetnem)szorosan hozzámbújt, simogatni kezdte a lábamat és figyelte, hogyan reagálok. Persze kővé deremedtem, levegőt sem bírtam venni és úgy leizzadtam, mint a ló. Biztos nevetségesen hangzik, de fizikai fájdalmat okozott, hogy nem viszonozzam a gesztust. Úgy csináltam, mint ha kaptam volna egy sms-t és elrohantam. Visszagondolva ez is bénán hangzik. Alig aludtam pár órát, a lábam még most is remeg, miközben itt körmölök.

Nagyon össze vagyok zavarodva és nincs kivel megbeszélnem a dolgot. Remélem akad, aki normális, ítélkezésektől mentes véleményt tud alkotni a helyzetről, mert arra most nagy szükségem van. Nekik előre is köszönöm!


2012. okt. 14. 08:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem a legjobb barátom anyja kezdett ki velem, de én nem tudtam megállni, h né viszonozzam a dolgot, főleg, h mi kettesben voltunk.

Szemétség, de nem bántam meg!

2012. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

El kell döntened, hogy adott esetben ilyen kapcsolatba belemennél-e vagy sem, illetve a barátnöd hogy reagálna erre.


Ha szerinted sem a barátságotokat nem veszélyeztetné, meg neked is megfelelne ez a kapcsolat, akkor kérdezz rá nyiltan, hogy hogy gondolja kettötök ügyét.


HA neked nem lenne kedved az anyukával kapcsolathoz, illetve megsinylené a barátságotok és ezt nem akarod kockáztatni, akkor kerüld el az anyukát, lehetöleg ne menj el hozzájuk és ne adj lehetöséget neki közeledésre.

2012. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1

Azt hittem egyedi az esetem, örülök neked nagyon. :D

Komolyabb is történt köztetek? Kapcsolatban vagytok/voltatok?

2012. okt. 14. 08:40
 4/22 anonim ***** válasza:

Döntsd el mennyire fontos a barátnőd! Ha történne köztetek valami és kiderülne, akkor tuti, hogy vége a barátságotoknak. Szerintem nem érdemli meg a legjobb barátnőd, hogy így megbántsd (még akkor is, ha ez főleg az anyja hibája, de a barátnőd ezt nem tudja).

Szerintem ne mondd el a barátnődnek és ezentúl ne menj hozzájuk, kerüld a találkozást az anyjával!

(Egyébként megvan a véleményem az ilyen anyáról..)

2012. okt. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nos igen, a barátnőm... Ő elfogadott engem, kiáll mellettem, sokkal érettebb a koránál, szóval fogalmam sincs, hogy ehez hogy viszonyulna...

Azt sem tudom, hogy előbb kivel kellene tisztázni az ügyet. Mindenesetre kétlem, hogy legközelebb képes volnék visszafogni magam...

2012. okt. 14. 08:54
 6/22 anonim ***** válasza:

érdekes eset a tiéd ..

de szerintem hasonló korú-val kéne lenned..

nem pedig egy 34 éves nővel..

2012. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Hole Hunter ***** válasza:
Fogd fel egy kalandnak... a barátnődnek nem kell tudnia róla.
2012. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A mi kapcsolatunk akkor kezdődött mikor a haverom lelépett másik városba fősulizni, a férje meg külföldre dolgozni.

Én meg be-be néztem hozzá ezért azért aztán egy alkalommal megkért h né siessek már, hanem maradjak ott vele vacsorázni.

Már akkor éreztem, h most valami, leginkább ő más, h férfiként tekint rám.

Megvacsoraztunk, de akkor nem történt semmi, mert be voltam tojva, de elég egyértelmű, h lehetett volna.

Annál többet nem mertem, h megjegyezzem, h legközelebb is eljönnék szívesen, amire rögtön fel is dobta h hétvégén átjöhetek.

Át is mentem, szolidan de ki volt festve meg öltözve szal tudtam, h nekem akar tetszeni.

Erőt vettem magamon és úgy döntöttem, h lépek aztán elmondtam neki h mennyire is bejön.

Kezdésnek totál hárított, de látszott rajta h ez inkább csak színjáték, kéreti magát.

Tehát megcsóoltam

2012. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Aztán jött a többi, félelmetesen jó volt vele a szex, szinte a rabja lettem.

Kb fel évig tartott a kapcsolatunk teljes titokban.

Azóta is sokat gondolok rá, ha kettesben összefutunk csókal köszönünk.

2012. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Korkülömbség. Igen, az van és ha lesz ebből valami, akkor még jobban lesokkoom azokat, akik egyszer már elfogadtak. Bár tudnék érzéseket közvetíeni monitoron keresztül... Molylepke vagyok, aki tudja, hogy megöli a láng, de nem tudja megállni, hogy közelebb és közelebb repüljön.


Hálás vagyok, hogy ilyen szépen válaszoltok, rosszabbra számítottam. :)

2012. okt. 14. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!