Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire magányos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire magányos? 19/F

Figyelt kérdés
Eddig nem akartam barátnőt (volt már), de most h jobban elgondolkozok rajta, hiányzik az ölelés és az, hogy valaki foglalkozik velem, vagy egyáltalán az érzéseimmel. Mert nincs ilyen.. Tényleg nem érzem magam rondának, mondjuk van nálam helyesebb pasi is, de tényleg törődnék a lánnyal, teljesen nehéz így ránézni egy szingli lányra, miközben nem akar velem megismerkedni, de arra gondolok, hogy pont neki találtak ki engem..
2012. okt. 15. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
küldj képet :) L
2012. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
járj társaságba, könnyebb lesz
2012. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kezdj el önmagadért élni!

Most úgy néz ki, mintha egy nőért élnél, aki nincs is. Ha nem is lesz még egy ideig, akkor szomorú maradsz? Mit gondolsz, roncsként vonzó leszel?

2012. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jelenleg dolgozok és ez elemészti az energiám... vagy esetleg csak ezzel takaródzom mikor magamnak se tudom bevallani, hogy a társaságok gonoszak?
2012. okt. 15. 22:55
 5/11 Lelkiismereted ***** válasza:
Hogy érted pontosan, hogy a társaságok gonoszak? Szerintem rossz társaságba kerültél akkor, ha ezt érzed. Szerintem a nő kérdésen pedig ne görcsölj annyit. Ha csak arra, hajtasz, hogy na már most akarok barátnőt, akkor nem biztos, hogy összefog jönni.
2012. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazából csak jólesne ha tartoznék valakihez :) eddig nem is nagyon gondolkoztam ezen de kezd elővenni ez az érzés. az érzés hogy valakinek márpedig számítasz
2012. okt. 15. 23:02
 7/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Kicsit aszociális lehetsz. Van ennek jó oldala is, kevesebb olyannal ismerkedsz meg akivel nem kéne. Szerintem csak éld a saját életed és aki beleillik az az utadba kerül. Nekem meg a suli szívja ki az energiám, meg a kresz tanfolyam, átjárás, de új közeg ez is. Megérzések sokat segítenek, ki mellé ülj le, kihez menj oda.

Ha van kedved beszélgetni írhatsz.

2012. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igazi barátaid vannak? mert ha barátilag van kihez tartoznod, az egynek már jó. :) Érzel olyat, hogy a világon senki nem ért meg?
2012. okt. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
biztos van aki megertene, csak nem ismerek olyat :) omm igazi baratom nincsen
2012. okt. 16. 17:26
 10/11 anonim ***** válasza:

ilyen érzéseim vannak nekem is.. :/

19/L

2012. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!