Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy jól nézek ki, kedves, magas vagyok, és még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

nemtom egyszerűen az okát pedig ismerkedek lányokkal, valahogy sose haladunk tovább.

van olyan is hogy szemrebbenés nélkül lehet beszélgetni valakivel a szexről, de valahogy mégse alakul ki barátságnál több.

csókolózni már csókolóztam többször is, de szex még nem volt. Mondjuk ahogy idősödöm, úgy érzem egyre jobban csökken a szex utáni vágyam. Nem tudom miért. Lassan azt érzem nem is való hozzám barátnő, mert most már ha eddig nem feleltem meg senkinek, ez után sem fogok.

Pedig mindenki jó véleménnyel van rólam, soha egy rossz szót nem mondott senki, és semmit nem hallottam vissza.

24f



2012. okt. 16. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Mert csak te hiszed azt, h jól nézel ki. Továbbá a kedvesség hátrány a csajozásban.
2012. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig valami gond akkor is van. Ha elvileg nincs veled semmi gond, és mégse volt barátnőd, akkor valaki hazudott.

Vagy a külsőddel kapcsolatban, vagy a belső tulajdonságaiddal kapcsolatban, de valamivel tuti nem stimmel valami, ha soha semmikor semmi nem jött össze. Lehet, hogy nem is nagy probléma, csak nem mondta senki, és így nem vetted észre.

2012. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát ha én hiszem azt hogy jól nézek ki, akkor elvileg más is azt látja rajtam.

pont ezért nem mondanak rám rossz szót.

2012. okt. 16. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem találkozol elég nővel. Ha havonta 1 lányt ismersz meg akkor ne várj sokat, de ha naponta 20at megismersz akkor nő az esély hogy valakinek megtetszel.
2012. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Vannak ilyen és ehhez hasonló beszólások, amikor tudhatod hogy mehetsz haza és löheted fejbe magad mert nem férfinak látnak.

Ilyen az ha aranyosnak, jófejnek, stb-nek látnak, minden olyan tulajdonság ami kizárja hogy azt az adott csajt megkefélhesd, mert a gyerekkori pajtásaihoz hasonlóan értékel.Hasonló kedves beszólás az:

- Olyan jó veled beszélgetni!-amiböl tudhatod hogy ennél több töled nem kell.Az olyan jó barátok vagyunk mi-tipusú nöi beszólások férfira tett hatását mindenki ismeri.Amikor a csaj azt mondja hogy te olyan jó ember vagy akkor szintén nem férfiként értékel-akkor ugyanis azt mondaná hogy jó pasi vagy.

Összegzés:minden olyan vélemény amiböl nem az jön hogy te jó pasi vagy, vagy szivesen lefeküdne veled az GÁZ, hiszen akkor emberként értékel és nem férfiként, amire te viszont egyetlen nönél sem vagy kiváncsi az emberi értékeidre sem, te azt akarod hogy férfiként kezeljen."

2012. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

Ezer %, hogy nem nézel ki jól...


Én közepesen nézek ki, de így is volt már az életemben 3 csaj, aki úgy rám volt kattanva, 5 perc ismeretség után, hogy addig nem is hagytak nyugton, amíg meg nem dugtam őket.. Ha ez megesik velem, egy átlagos, nem igazán jóképű sráccal...

2012. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jójó számít a külső de azért ne essünk már át a ló túlsó oldalára

kedvesség és aranyosság helyett határozottságot és dominanciát gyűjts

2012. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
manapság szerintem az a tulajdonságod, hogy kedves vagy, az ok.
2012. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megváltozott az értékrend, ezért szívsz te is.


Példák a fogalomeltorzulásra (első az eredeti, a második a "modern" jelentés):


rendes, becsületes, korrekt = balek

udvarias = tutyimutyi

kedves = határozatlan

romantikus, érzelemgazdag = puhány

nem túl gazdag = nem életrevaló, lusta, semmirekellő dög

konzervatív = szélsőséges

gondolkodás = semmittevés

bűnöző = köztiszteletnek örvendő vállalkozó, követendő példa

csaló = ügyes, okos, intelligens

bunkó = jó fej

sznob = igényes

arrogáns = határozott

nyegle = elegáns

elegáns = merev

agresszív = férfias

tömegszerű, átlagos = jó

egyéni = hülye

2012. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Pedig mindenki jó véleménnyel van rólam, soha egy rossz szót nem mondott senki, és semmit nem hallottam vissza."



itt a baj, uuuncsiiiiiiiii


legyél izgalmasab, énközpontúbb, azért nem mondott senki rólad rosszat, mert mindent úgy csinálsz, h másnak jó legyen, nem iylen egy férfi, és a nők többségét nem vonzák az ilyenek.

2012. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!