Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmtlen fitymaszűkület...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmtlen fitymaszűkület nélküli körülmetélés?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Még a fitymaszűkület is megoldható metélés nélkül, ha nem nagyon súlyos. A metélés egy csonkítás...hideg kiráz tőle:S
2012. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

A zsidóság első számú követelménye a fityma eltávolítása.

Nekik ez az értelme.

Nekem értelmetlen.

Sokan mondják, hogy egészségügyileg van értelme, mert kevésbé fertőződhet a f@sz. Én inkább mosakszom helyette, de nem adom fel azt, hogy a barátnőm játszhasson vele .le-fel-le-fel.

2012. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Azért születünk úgy, mert a fitymának ott a helye. Minden elfertőződhet ápolatlanság miatt. Jó, hogy valaki nem találja ki, hogy le kell tépni a körmeinket, mert körömgomba is létezik...víz pedig létezik a világ ezen részén...
2012. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Van aki valamiféle határtalan, szinte megmagyarázhatatlan vágyódást érez erre. Ha neked ez van: nyugodtan csináltasd meg. Nem te leszel az első aki aláveti ennek magát. Persze, vannak racionális érvek a körülmetélés mellett, és vannak olyanok is, akik teljesen ki vannak bukva emiatt, és még azokat is lebeszélik erről akiknek a leírás alapján orvoshoz kellene sürgősen menniük!

Szeritem férfias, higiénikus, egészséges dolog, és nem értelmetlen.

29/L

2012. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Privát kérdésre válaszolva: igen. Csak pozitív tapasztalatom van a témában. Érdemes megcsináltatni.
2013. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%

Nem hiszem, hogy ne lehetne részleges metéléssel helyrehozni egy szűkületet (gyulladást), ha pl a tágítás/plasztikák/bemetszés nem vált be... 2013 van.

Hol olvastál olyan hozzászólást, amelyik lebeszél arról, hogy gyógyítani kell a gyógyítandó testrészt?

Nem lehet, hogy a gyógyítandó testrész amputálásáról akarnak lebeszélni itt páran?

(Köztük én is, mivel én most megyek majd bőrpótlásra, valszeg igen drágán, előbőrt pótolni...)

2013. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fityma eltávolítása nem amputáció! Az amputáció egy testrész eltávolítása, a fityma pedig egy bőr kettőzet. Ha szűk, ha bereped, ha fájdalmas, ha nem jön hátra teljesen, ha letapad, akkor el kell távolítani, és ezzel számtalan előnyhöz jut a paciens is és a felesége is.
2013. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is tapasztalat, hogy barbar amputalas, hianyzik es sokkal rosszabb, hogy nincs, mintha lenne :(
2014. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!