Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, hogyha a párotok tartaná az exével a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Olyan értelemben, hogy interneten ismerősök és néha beszélnek is.Nem gyanakodnátok?
2012. okt. 16. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
örülni nem örülnék neki,de nem tudom,mert a párom nem tartja,bejelölte,de nem jelölte vissza,mondván,hogy nem érdekli már különösebben
2012. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mármint hogy az exe jelölte be páromat :)
2012. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én tartom az exszemmel a kapcsolatot, sőt, a mostani párommal baráti körben találkoztunk is, sokszor mi is hívjuk őt, hogy csatlakozzon a baráti körünkhöz. Kedveljük mindketten továbbra is. Az egy próbálkozás volt, ami nem jött be. Ettől még felnőtt, normális emberek vagyunk, a párom is, én is, és az exem is. Hülyékkel talán nem lehetne ezt értelmesen megbeszélni, de nekünk nincs ebből vitánk. ŐK is lazán beszélgetnek. A párom amúgy nem féltékeny típus, és én sem rá. Talán mert tudjuk, hogy min alapszik a kapcsolatunk és nem élünk félelemben azért, hogy mi lesz, ha a másik elhagy minket. Ismerjük egymást.
2012. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 doryka1234 ***** válasza:

Én az exemmel tartom a kapcsolatot, találkozni is szoktunk, én vágom a haját is. Neki van már egy ideje barátnője akivel ismerjük is egymást sőt mondhatni jóban vagyunk. Őt valószínűleg zavarja, hogy szoktunk találkozni, de ezt felém nem mutatja.

Amikor még együtt voltunk ő az exével akkor is jóba volt, és én bíztam benne. Nem féltem, bíztam.

,,Talán megcsalnak, ha túlságosan bízol, de gyötrelmek közt élsz, ha nem bízol eléggé"---ez a mottóm

2012. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem szóltam érte és a mostani barátja se szól hogy beszélgetek és néha néha találkozok is vele :) én még szeretem de tiszteletben tartom a kapcsolatukat
2012. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem zavarna.
2012. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy észre lehet venni az illetőn,hogy akar e még valamit a másiktól.
2012. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még szoktam is találkozni az exszeimmel. Sőt, a mostani párommal gyakorlatilag az egyik exem hozott össze :D és még a párom is jóba van vele.
2012. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, de szerencsére nem tartja vele a kapcsolatot.
2012. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
engem kulonosebben nem erdekelne,de azert nem esne jol,mert en sem tartom a kapcsolatot az exeimmel
2012. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!