Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha a pasi aki tetszik nekted és randira hívott, nyíltan és őszintén közölné, hogy csak szexuális kapcsolatot akar tőletek?

Figyelt kérdés
Mikor van a megfelelő alkalom? Első csók után? Első szex után? Engem sokszor csúnyán elküldtek már emiatt és nem értem, hogy miért kellett ezen ennyire megsértődni. Őszinte akartam lenni és nem akartam hetekig-hónapokig etetni a másikat felesleges illúziókkal. Miért akar mindenki komoly kapcsolatot? Még mielőtt ti is elküldtök - nem vagyok kíváncsi a "de bunkó vagy" típusú válaszokra. Tanulni jöttem ide, hogy én is és mindenki jól járjon. Ezért kérek mindenkit ebben a szellemben válaszolni. Köszi előre is!
2012. szept. 12. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Hali. A szex a szeretet kifejezése. Ha Nálad ez külön van, akkor ott valami baj van. Nem akar az ember életreszóló kapcsolatot, de a testiség és a szerelem kéz a kézben járnak. Senki nem akar elhagyott, megtört szívű szerelmes lenni! Sokan bele is halnak a bánatba.


Hát ezért tapasztaltad a fentieket!!

2012. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a randevú túl romantikus, udvarlós szellemben zajlana le egy ilyen jellegű szándékhoz képest, meglepődnék. Ha barátibb jellegű, akkor már nem.

Mindenképpen örülnék, hogy őszinte velem az illető, de hogy mit válaszolnék, az sok mindentől függene. Tényleg kedvelem-e, ő is kedvel-e engem, mióta ismerjük egymást, és hogy vonzódom-e hozzá természetesen, de nyilván nem randiztunk volna, ha nem így lenne. Meg hogy a kérdést hogy teszi fel: bunkón, lekezelőn, csak egy (vagy két-három) lyuknak néz vagy normálisan, baráti stílusban áll-e hozzám.

2012. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyílván azért haragudtak rád mert a csak szex után szóltál nekik.Bár én pasi vagyok szerintem ha már ezt csinálod a legelején közöld ha nem akarod,hogy kiakadjanak.
2012. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár ezek a szex-kapcsolatok nem így szoktak elkezdődni. Általában csak megtörténik, aminek meg kell történnie, aztán a folytatás megbeszélés kérdése.
2012. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő így fog reagálni főleg mivel a nők érzelmi alapon élik meg a szexet. Neked az a "feladatod", hogy megtaláld azokat a nőket akiknek ez éppen megfelel. Ők vannak kisebbségben ez biztos.

Szerintem jobban tennéd, hogyha eleve olyan oldalakon nézelődnél ahol vannak olyan nők akik csak szexre keresnek pasit. Nem sok van, nekem egyszer összejött, pedig csak kíváncsiságból regisztráltam és a csaj írt rám. Talán még kép sem volt fent rólam. Meztelen biztos nem.


Angliában biztos könnyebb dolgod lenne, mert ott most nagy divat a mindenki szexel mindenkivel. Átestek a ló túloldalára.

2012. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Kijelentettem, hogy engem nem fog ilyen könnyedén megkapni, mert nem vagyok az a fajta, de ettől függetlenül elvihet randizni, viszont szexre ne számítson. A srácot annyira megleptem, hogy elkezdtünk randizgatni, és 4 hónap után ő mondta, hogy nem akar elveszíteni, úgyhogy fordítsuk komolyabbra a dolgot.


Én így reagáltam, és egy kellemes kis kapcsolat lett belőle, noha kiderült, hogy nem illünk egymáshoz és azóta szétmentünk, de nincs harag, vagy sértődés =)

2012. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem már volt, ilyen és a srác az ismerkedés elején célozgatott rá, de finoman és mivel őszinte volt ezt becsültem benne, meg nem is hülyített, sztem te is tedd ezt!
2014. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!