Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem ezt az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Kolesz szobatársaimmal jóban voltam, egészen addig amíg nem lett érdeklődő az a csaj aki az egyik szobatársamnak bejön. Azóta 80%-al visszavett a haverkodásban és engem nem szívesen hív sehova, meg úgy próbál lerázni.


Eddig nem volt ilyen. Féltékeny kicsit....

Főleg mióta bevásároltam új ruhákat és kb jobban nézek ki benne mint ő.


A másik sráccal változatlan a baráti kapcsolat, de most is pl az egyik srác mondta, hogy "nem megyünk fel a lányok szobájába?" és így nekem nem is szólt én meg nem akartam így felmenni velük, mert kellemetlen lett volna.


Én úgy gondolom, hogy ha igazán érdeklek egy lányt át fog lépni ezen az egészen, de ha a srác bekeményít jobban meg fogja ismerni mint én és ő fog járni vele..


Én meg mindenből kimaradok..

És ez így elég szar, mert amikor fordított helyzet volt én nem ráztam le őket meg ilyesmi.... meg amíg nem voltam vetélytárs (szakadt ruhák, szar haj, meg minden) addig nem is zavarta, hogy ott vagyok.


Beszéljek külön a csajjal?


2012. okt. 16. 20:42
 1/2 A kérdező kommentje:

A másik meg az, hogy bennem is ott van a versengés, de most nem akarok az ellensége lenni a srácnak, meg izzadva versenyezni vele a csajért, ennek így nincs sok értelme. Akkor már inkább valahogy külön megkeresném, stb. De így nem fog menni, mert szerintem folyamatosan savaz a srác a hátam mögött és a lány egy idő után cikinek fogja érezni a dolgot.


Például vissza se jelölt a facebookon és konkrétan egyszer még hallottam is, hogy halkan mondta a szóban forgó srác a lánynak, hogy "őt ne jelöld vissza"

2012. okt. 16. 20:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a szobatársaddal a dolgot; még mindig ez a legjobb megoldás. Lehet, hogy összevesztek, lehet, hogy megutál, de legalább utána mindketten tisztábban fogtok látni.
2012. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!