Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem az ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés
sok fiú (sőt, lányok is) mondták már hogy milyen jó a s*ggem. csak ezért sok srác előreenged az ajtóban hogy utána megbámulják a hátsó felem.. egyszer mentem az utcán barátnőmmel, jött szembe 2 srác az egyik elkezdi amikor elmegy mellettem -várj otthagytam a pulcsimat-erre megfordul utánunk és a fenekemet bámulva követett minket. akárhol, akárhová megyek állandoan a fenekem meg a lábaimat bámulják hogy milyen szép meg izmos stb. ez már zavar egykicsit. általában nevetek az ilyen "bókok"on de egy kicsit cikinek érzem.
2012. okt. 13. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
k_rvára irigylem a gondjaidat...
2012. okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet viccesnek érzik ezt néhányan, de tényleg zavaró tud lenni. Én pl. - gondolom akkor az én gondomat is irigyelni fogod kedves 1. válaszoló - ezért nem hordok szoknyát. Egyébként is üldözési mániám van már néha, ha meg szoknyában vagyok ez csak fokozódik. És bár összességében örülök, hogy ilyen lábam van, mert legalább elterelődik a figyelem az átlagos arcomról, de tényleg idegesítő tud lenni.


Vagyis tanácsként, ne járj olyan ruhában, ami nagyon kihangsúlyozza a feneked vagy a lábad. Ez láb esetében könnyebb, fenék takarására (bár nekem az nem annyira bámulandó :) )alkalmas egy popsi alá érő felső is pl.


Nem kell elbújni, szó sincs erről, de ezekkel könnyíthetsz a helyzeten, ha nagyon zavar! :)

2012. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudod te azt hogy napi szinten milyen gondokkal kell megküzdenem az élet minden területén.
2012. okt. 13. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs ha bunkónak tűntem...de addig amíg valakit nem érnek egyéb dolgok addig azt hiszi, hogy az ilyenek is gondok..azért reagáltam így mert sokáig én is ilyen voltam..és csak most jövök rá, hogy a bolhából csináltam elefántot..mert pl ha halálos beteg vagy az ilyen "gondok" hirtelen az élet örömeivé tudnának válni..na de mindegy
2012. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

általában nadrágban járok. ami nem is ráfeszülős.

bulizni sem lehet normálisan mert ha táncolok 2 pillAnat alatt a fenekemet markolásszák. :@

2012. okt. 13. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
velem ugyanezt csinálják csak úton-útfélen leszólítanak, most ezt úgy kezelni, hogy ne legyek bunkó de ne is higyjék, hogy kéretem magam... én éppen ezért lesütött szemmel járok, sajnos nem tudom fenék esetében ezt hogy lehet megoldani, max ha ilyen hosszabb felsőket/kabátokat hordasz amik eltakarják
2012. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!