Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy lány már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy lány már nem tart elég érdekesnek?

Figyelt kérdés

Szóval kavartunk meg minden de lecsendesedett a dolog.

Nem akart dugni meg kapcsolatot én meg csak úgy tudok a lányokhoz közeledni jelenleg. Amúgy meg bejöttem neki csak barátja is van meg nem akarta szerintem a többiek előtt folytatni ami kettesben ment, ez egyértelműen nem működhetett.


De most tökre kihült a dolog aminek ő biztos örül.... de nekem szar.


2012. okt. 17. 00:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
most meg az a baj, hogy annyira visszaél azzal, hogy megalázkodtam miatta, hogy úgy érzem le is néz ráadásul.
2012. okt. 17. 00:40
 2/11 anonim ***** válasza:
ne keresd a társaságát, ez a legjobb amit tehetsz magaddal
2012. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem megy. annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy kialakult valami kötődés.
2012. okt. 17. 00:43
 4/11 anonim ***** válasza:
csak magadat kínzod ezzel. összejönni nem fogsz vele, akkor meg mi a bánatot keresel mellette?
2012. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

bármit, nem tudom.

nekem az is elég, ha kedves velem.

2012. okt. 17. 00:48
 6/11 A kérdező kommentje:
osztálytársam.....(egyetemi) ott van előttem éjjel nappal. még azt is hallom néha amikor a kollégium előtt beszél valakivel.
2012. okt. 17. 00:49
 7/11 A kérdező kommentje:
lehet, hogy azt hitte, hogy csendes harcos vagyok aztán kiderült, hogy rossz hírnevem van a csoportban és ezért lépett vissza? hát jólelb.sztam.
2012. okt. 17. 00:50
 8/11 anonim ***** válasza:
sajnálom! velem is hasonló a helyzet, csak én lány vagyok...:( de fel a fejjel!:) bár tudom, hogy ez rohadt nehéz...
2012. okt. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

01:10


ezek szerint nem a nő választ ? nahát !

2012. okt. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyakran megesik, hogy nehéz ellenállni egy szép nő csábításának. A farkad és a szíved azt parancsolja: menj utána, keresd a társaságát, fektess bele energiát, hátha még lehet köztetek valami és hátha még megdughatod. A döntéseidet ez a vonzalom befolyásolja, ezért sétálsz bele a megalázkodásba és ezért vagy ilyen kitartó. De ilyen esetben kell a eszednek korrigálnia! Ilyenkor lép közbe a józan ész és elemzi a helyzetet: van még rá esély, hogy beléd szeressen a csaj? Az eddigi rossz tapasztalatai után tudsz rá olyan benyomást tenni, hogy beléd bolonduljon? Mindent összevetve mekkora az esélyed a sikerre? És mekkora kockázattal jár mindez, mit kell rááldoznod? Mit veszítesz, ha nem sikerül a dolog? Így gondolj át mindent és mondj nemet a nemi vonzalomnak, ha úgy látod jónak. Az eszeddel dönts, ne a legelső gondolatod irányítson. Ha túlságosan rossz a helyzet, kevés az esély a sikerre és még rosszul is bánik veled a csaj, akkor érdemesebb lenne továbblépned és olyan valamire fordítanod az idődet, energiádat, ami nagyobb sikerrel kecsegtet, például egy kedvesebb, jófejebb csaj aki tényleg ad neked esélyt, nem pedig szórakozik veled a barátja mellett, akinek egyetlen lehetsz, nem második.
2012. okt. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!