Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadnátok kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok kiderülne, hogy a barátnőtök beteg?

Figyelt kérdés

Nem halálos kórra gondolok. Csak épp olyanra, ami megnehezíti az életét, akár lelkileg, akár fizikailag. Tehát nem is annyira észrevehető.


Mit szólnátok, ha a barátnőtök nem árulná el még a kapcsolatotok elején, hanem később mondaná el.

Nem azért mert átakar verni titeket, hanem mert fél, hogy nem értenétek meg/szégyelli/azt gondolja nem tudnád így elfogadni/nem akarja, hogy sajnáld/ úgy gondolta x idő után szeretné csak megosztani,indokokkal.


És ha mondjuk túl van egy betegségen, de már jól van - már a múlté -, és nem beszél nektek róla, hogy ilyen is volt az életében?


Nem rólam van szó, általánosan kérdezem.



2012. okt. 17. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a volt pasim volt beteg. Agykamratágulata van, ami azt jelenti, hogy túl sok az agyvize, megnő a nyomás, és műtét során beépítettek neki egy szelepet meg egy csövet, ami levezeti a vizet, és ezért nem halt még meg.

De eltömődött a cső, és elájult, de már előtte is hónapokig idegbeteg volt, ami eléggé elrontotta a kapcsolatot. Nem tudom máig sem, hogy ez miatt volt idegbeteg, vagy alapból az volt, de akárhogy is volt, annyira bolond, hogy már a haverjai is kezdenek tőle eltávolodni, mert tutira van valami beütése, mindenkit lefáraszt, ha csak megszólal. Én örülök is, hogy vége lett, hiába szerettem, nem tudtam volna mellette soha boldog lenni, és szerintem a betegsége is közrejátszott ebben.

Akármi is van, mindig attól függ, mennyit ér egy kapcsolat. Ha nem akarod feleségül venni, csak éppen vele érzed jól magad, akkor tökmindegy, hogy beteg-e vagy nem, mert úgyse lesz örök életű a kapcsolat. Ha viszont egy életre terveztek, akkor meg alapból gáz, hogy nem mondta el, hogy beteg.

2012. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mountain ***** válasza:
100%
Ahhoz mit szólsz hogy a kedvesemről megismerkedésünk után két héttel megállították,hogy tüdő daganata van,utána átment két oldali petefészekre,azokat kivették,majd ezután agyműtét mert ott is áttét volt. Most tünet mentes ugyan,de végig csináltam vele az egészet,pedig ott is hagyhattam volna. Hátat fordíthattam volna neki.és mondhattam volna ugyan ezt. Na?
2012. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Mert neked megért annyit a nő, hogy mindezt végigcsináld vele.

Nekem az a pasi nem ért meg annyit, hogy tovább szenvedjek, és boldogtalan életre ítéltessek. Amúgy sem volt jó vele, tehát minek erőltettem volna tovább?

2012. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen lány vgyok, mint amilyen esetet te is felvázoltál. Akivel összejöttem elfogadta, de nehezíti az ismerkedést. Én mindig elmondom az elején.
2012. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Betegségfüggő, meg személyfüggően. Ha szeretem, értelmes akkor biztos megoldanánk valahogy.
2012. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mountain ***** válasza:
100%
Az első válasz nekem tisztán azt mondja,hogy a beteg emberek alacsonyabb rendűek! Álld a szerencsédet és az Istent,hogy neked nincs ilyen bajod első hozzá szóló.
2012. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mountain ***** válasza:
100%
Kedves 5-ik hozzá szóló! Nix betegség függő helyzet! Ők sem akartak ilyen betegek lenni. Nagyon szívesen meggyógyulnának hidd el. Neki is megjár a boldogság! Nem kell őket perifériára tenni.
2012. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De van betegségfüggő helyzet. Pl egy olyan amiből soha az életben nem fog meggyógyulni. Ezért ezt nem kellene egy pár éves lefolyásúval 1 lapon venni.


1 szóval se mondtam hogy ő akarta a betegséget, meg azt sem hogy emiatt nem jár neki a boldogság. Nem kell kiforgatni a szavaimat!

2012. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Talán itt vki nem is arról ír,h azért hagyta ott,mert beteg.Azt kell nézni,h egyébként boldogok vagytok-e,együtt szeretnétek-e maradni,mert sok az olyankapcs.,ami pár hónapig tart csak.Azért ne is szakíts vele,de ne is maradj vele,ha más miatt nem jó.A betegségét úgy kell kezelni,h ez van,ha gátol vmiben,akkor nézheted,h számít-e és mennyire.Ráadásul az,h együtt maradtok-e,ugy is hosszabb idő utân derül ki,ha már jobban megismeritek egymást.És igen is számít,h hogy viselkedik,ha még a betegsége miatt is van,de ha agresszív lesz és azzal is,aki vele együtt él,akkor annak nem kell feláldoznia az életét azért,h a másiknak legyen kin kiélnie a keserűségét.Akkor mindkét félnek alkazmakodnia kell,nem pedig csak az egyiknek.
2012. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor van gond, ha pont olyan a betegség, ami megakadályoz egy boldog kapcsolatot. Pl. mentális jellegű. Kitartanál, szereted, de őt nem érdekli az egész, mert pl. depressziós vagy még súlyosabb. Ő kéri, hogy hagyd, mert meg akar halni. Ilyenkor tök mindegy, hogy kitartanál-e, nem is ez a kérdés. Ilyenkor nem tudsz mit csinálni :(
2012. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!