Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merem elmondani a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem elmondani a pasimnak, hogy beteg vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a kapcsoltunk elég fiatal még. megígértem(?) neki, hogy ma meglesz az első csókunk (mert ő már nagyon akarta, és szinte kényszerből kellett ezt tennem), de egy kissé lebetegedtem. Folyik az orrom, kicsit fáj a torkom, ráz a hideg, hőemelkedésem van.

Viszont (ahogy ismerem a pasimat) rögtön elkezd vádolgatni majd, hogy a mai napi talit csak azért mondtam le, hogy ne kelljen csókolóznunk stb.

Mit tegyek? Érdemes ilyen emberekkel vitába szállni vagy hagyjam?


2012. szept. 24. 15:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és arról nem is beszélve, hogy ma nagyon időm se lesz, mert elég sokat kell holnapra tanulni + még gyógytornám is lesz...
2012. szept. 24. 15:05
 2/15 A kérdező kommentje:

ha pedig azt mondom, hogy a sok tanulnivaló miatt nem tudunk ma találkozni, akkor elkezdi, hogy "a tanulás fontosabb, mint én"


erre már volt 1-2 példa...

2012. szept. 24. 15:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek vagytok?

Ha tudod, hogy megbántod, mondd, hogy látogasson meg saját felelősségére, kap egy irdatlan csókot, jól lefertőzöd és majd legközelebb meggondolja 2x is:)

2012. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

én 14, ő 15. légyszi ne nevess a korunkon!


hát,átjönni nem nagyon tud, mert anyukám agyf@szt kapna...mert eddig még nem nagyon ismeri ezt a fiút, és ugye nem akarja hogy már így a kapcsoltunk elején is átjöjjön + rendetlenség van..

2012. szept. 24. 15:09
 5/15 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy mi a helyet, ha problémázik, netán kidob, hagyd, majd jön más:D
2012. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerény véleményem az, hogy ilyen pasival szóba se állnék, aki el sem hiszi, hogy beteg vagyok, vagy kiakadna, ha nem tudunk találkozni...de ezt te tudod.


Ha neked így is kell, akkor hajrá, egy órás talit kibírsz így is, ott majd legalább látni fogja, hogy tényleg nem vagy jól, és (remélhetőleg) a csókot sem fogja erőltetni.

2012. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oké, akkor most fel is hívom, aztán majd írok, hogy mit mondott..
2012. szept. 24. 15:13
 8/15 anonim ***** válasza:
hát figyelj... én nem foglalkoznék a helyedben erőszakoskodó srácokkal. főleg az, hogy te nem szeretnéd csak ő erőlteti.. szerintem ez így gáz. nem mered elmondani hogy beteg vagy? elég baj, ha ilyet nem mersz elmondani gondolom te is érzed, hogy ez nem a megfelelő így számotokra. ismerkedjetek még inkább egy kicsit ne térjetek egyből rá a testi dolgokra és ezt megmondhatod te is, hogy még nem érzed megfelelőnek az alkalmat. ha normális meg kell érteni, ha nem normális így járt!;) gondolom a vádolgatásai miatt nem mered neki elmondani igaz?
2012. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%
Figyi! Én is 14 éves vagyok:) engem januárban csókoltak meg elsőre. Iszonyat jó:9 Ne hagyd ki! Szedd össze magad, és találkozz vele és legyen meg az a csók! Komolyan mondom:) Bízz bennem :) nem lesz baaj. ;) L/14
2012. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolatba kezdeni sem érdemes ilyen bunkóval.
2012. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!