Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Regisztrálnál egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztrálnál egy ilyen társkereső oldalra? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha lenne egy olyan társkereső oldal, ahol kifejezetten az okos, értelmes, de nem feltétlenül kocka, de a számítógép, a net, a tudományok, stb. iránt érdeklődő, és esetenként kicsit félénkebb lányok, fiúk ismerkedhetnének egymással, érdekelne? Van már társkereső csúnyáknak, de ezen nem kifejezetten ez lenne a gyűjtő elv, hanem az, hogy az értelmesebb, hasonló érdeklődésű, és esetleg kicsit gátlásos egyének jöjjenek össze. (Csak a rend kedvéért, én egy nős webfejlesztő vagyok, és csak kíváncsiságból kérdezem, jelenleg se időm, se pénzem ilyesmire.)
2012. okt. 17. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, érdekelne!
2012. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha jól értem geek, nerd társkeresőt akarsz.

Ilyen az USa-ban valószínűleg működne, de nálunk kevés hozzá az ember, kicsi a szubkultúra és 95%-ban férfiak, szóval nem lenne elég nő a honlapon.

A társkeresők hibája szinte kivétel nélkül a nőhiány.

[link]


Amúgy én regisztrálva vagyok rondarandira, de nem fizettem elő, mert nagyon kevés a tag, és elég zárkózottak. De nem hinném, hogy sokkal csúnyábbak lennének más oldalak használóinál. Az ilyen rondarandi.hu- hoz hasonló oldalak csak akkor működnének, ha ingyenesek lennének, így szerintem sose fognak beindulni a jelenlegi formában.

2012. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!