Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem bukta ez az interne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem bukta ez az internetes társkereső vagy másnak azért volt már szerencséje?

Figyelt kérdés
Kb hónapja regisztráltam egy társkereső oldalra,nem kimondottan ott ismerkedem de mondom ennek is megadom az esélyt hátha esetleg ott botlok bele valakiben.Kizárólag komoly kapcsolatot keresek vagy ismerkedési szándékkal.Ezt az elején minden hölgynek el is mondtam,hogy nem csak szexelni akarok!Na már most eddig mindig elég szépen elbeszélgettem hölgyekkel 2-3 hétig kb.Aztán egyszerűen mindegyik felszívódik mintha nem is beszéltünk volna és még egy találkozóig sem tudok eljutni.Nem tudom mi lehet az oka de eddig nekem nagy csalódások voltak és inkább töröltem magam,mert még rosszabul érzem magam.Hogy mi az ok én sem tudom,hiszen látják a fényképem tehát még az sem lehet hogy nem tetszem neki hiszen ha nekem valaki nem szimpi akkor nem írok rá vagy nem válaszolok neki.Legalább is én így gondolkodom!A belső tulajdonságokkal sem lehet gond hiszen mindig elég jól elbeszélgettem velük és érdeklődtem is írántuk.Egyszer csak mindenki eltűnik vagy nem válaszol vagy letörőlte magát.Szóval én arra jutottam hogy a legtöbb ember valójában nem is akar kapcsolatot csdak unalmában van fennt.Konkrétan 3 hölgytől kérdeztem meg hogy nem e lenne kedve egy találkozóhoz,természetesen mindegyik kitalált valamit,az egyik pl hogy ő valójában nem is akar kapcsolatot,a másik hogy valójában neki van ám már valakije.Ja mondom köszi így 3 hét után közlöd!:DA 3. hát ő még nincs felkészülve egy találkára..ezek pl a sok közül amiket most ide leírtam de rengeteg ilyen volt még.
2012. szept. 10. 12:47
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
* 6 hónapja
2012. szept. 10. 12:48
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

"de mondom ennek is megadom az esélyt hátha esetleg ott botlok bele valakiben."


Lehet ők is ennek adták meg az esélyt, de rájöttek, hogy neten, képet nézni meg beszélgetni teljesen más, mint élőben meglátni valakit és vonzódni hozzá.

2012. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

Nekem is bukta. Mondjuk tény, hogy a 18-28 közötti nők nem komoly szándékkal regisztrálnak fel ilyen oldalakra. Csupán kíváncsiságból. Egónövelésből.


Vagy tényleg olyan lehetetlen elvárásaik vannak, aminek senki sem tud megfelelni. Esetleg olyan a nő, hogy csak lasszóval tudna magának pasit fogni élőben.


Bölcsebb dolog, ha hagyod az egészet a fenébe, és eljössz mondjuk velem szórakozni valami nyugisabb helyre és ott ismerkedsz lányokkal. Garantálom, hogy sikeresebb leszel!

2012. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
úgyhogy ha pesti vagy akkor írj mailt, és elmehetünk együtt "csajozni" valami kulturáltabb helyre.
2012. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy eddig itt tartasz, de két hónap semmi még, nem kellett volna törölni magad. Én is sokat keresgéltem ilyen oldalon, sok évig. Hogy örültem volna, ha olyan pasiba akadok, mint Te, aki kapcsolatot akar, ismerkedni és nem csak szexet. Nálam az volt, hogy áltattak a kapcsolattal és élőben kiderült, hogy csak d.gásra vágynak. Én nem voltam a hosszú levelezés híve, mert úgyis élőben derülnek ki a dolgok, hogy van-e szimpátia vagy sem. Nem egy pasi volt, aki el sem jött a randira. Volt, aki közölte, hogy felesége van, de az csak egy évben egyszer fekszik le vele, mindezt bele a szemembe. Volt, aki úgy nézett ki, mint egy hajléktalan, volt, aki ittasan jött a randira. Volt aki bejött és bevallom becsúszott 1-2 egyéjszakás is, pedig nem jellemző rám, csak akkor padlón voltam lelkileg. Szóval annyi sztorit tudnék neked mesélni, hogy az hihetetlen. Volt olyan is, aki 37 évesen a randin úgy emlegette az anyját, hogy "anyucikám". Azt sem tudtam merre meneküljek...Végül a férjemet egy társkeresőn ismertem meg. Szilveszteri randi volt, még aznap gondolkodtam rajta, hogy nem megyek el, minek, nincs értelme egy újabb idiótával tölteni az időm. Végül nem mondtam le, elmentem. És életem legjobb döntése volt. Ő nemcsak szexet akart, hanem társat, párt is és családot. Amellett, hogy kedves, okos, jóképű is, csak éppen egy szakadt autón kívül semmije nem volt. Ezért nem ment sokra az általában pénzre hajtó pesti nőkkel. Tisztelet a kivételnek! Szóval szerintem nem kellene feladnod két hónap után, mert az még semmi.
2012. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és nincs sokéves tapasztalatom, de szintén kipróbáltam és nekem is csalódás volt. Egyszerűen nem nekünk való a netes ismerkedés szerintem.
2012. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

ma 12:53


Persze mondhatná ezt ha mondjuk legalább egyszer találkozna velem..mert ha élőben nem jövök be neki azt megértem.De akkor mi értelme annak hogy 2-3 hétig napi szinten beszélgetek valakivel vagy ismerkedek egyszer csak lelépek??Vagy mondjuk ha megkérdezik tőle hogy mit szólna egy találkozóhoz.Amíg nem találkozunk addig se én se ő nem tud véleményt alkotni.

2012. szept. 10. 12:57
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha már törölted magad, akkor persze mindegy, de én pl. társkeresőn találtam meg a mostani feleségemet. Az más kérdés, hogy jelenleg nem annyira állnak jól a dolgaink, de idestova 4 éve vagyunk együtt, ami netes ismeretségből kiindulva nem is olyan rossz szerintem. Alapvetően azt gondolom, hogy jól csinálod, amit csinálsz, csak még nem vagy eléggé felkészült és peched is van. A lényeg, hogy minél hamarabb próbálj meg kieszközölni egy személyes talit. Akik messze laknak tőled, azokat alapból ejtsd ki, távkapcsolatból nagyon ritkán lesz valami. A legjobb a lakóhelyeden és közvetlen környezetében keresgélni. Általában ha egy nő vonakodik a személyes találkozástól, akkor ott valami kamuzás van, ilyenkor jobb, ha hagyod a fenébe. Ja, és semmi nem tiltja, hogy egyszerre több nővel is ismerkedj párhuzamosan. Ne hidd, hogy ők nem így játszanak.

Még valami, szerintem nem árt kicsit "keménynek" lenni, akkor is, ha nem vagy az. A nőnek fontos, hogy érezze, itt te vagy a főnök, te irányítasz, te adod meg a kereteket. Ha ilyen galamblelkű jóembernek állítod be magad (mint amilyen vagy is), akkor azzal vissza fognak élni sokan. Az is segíthet, hogy ha nem azt sugallod nagy erőkkel, hogy jövőbeni életed párját keresed, hanem elintézed annyival, hogy nyitott vagy egy tartós kapcsolatra, de megvannak a feltételei, hogy ilyen kialakuljon, és most még nem tudsz érdemben nyilatkozni erről.

Bocs, ha sok lett, de szerintem a társkereső nagyon jó eszköz, hogy a sok hulladék nőből ki lehessen szűrni pár normálisat, és kár lenne elpasszolnod néhány szerencsétlen tapasztalat miatt.

2012. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
12:56: akkor a magunk fajtának hol kéne ismerkednie?
2012. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

ma 12:53


Hogyan vonzódjon ha meg sem adja az esélyt sem magának sem nekem??Itt ez a lényeg!!Mert ha egy találka után mondja azt hogy ok de nem voltál szimpi vagy nem indult meg bennem aminek kellene akkor igaz az is rosszul esik az embernek de érthető a dolog!

2012. szept. 10. 13:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!