Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bisex srácok?!

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban akinek nagy pénisze van. (Onnan tudom, hogy mikor osztálykiránduláson voltunk és mikor boxerban volt akkor a pénisze leért neki a boxer aljáig) Most nem tudom, hogy mi legyen. Arról halottam csak hogy nőkkel volt együtt, de van amikor olyat mond nekem amitől azt lehet róla gondolni, hogy meleg. (volt már hogy megfogta a karomat meg ma a hasam is)
2012. okt. 17. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

"volt már hogy megfogta a karomat meg ma a hasam is"


Nem mondod?


Full b.zi!

2012. okt. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem b*zi max bi mert már lányokkal is kavart
2012. okt. 17. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Te bi vagy? Tetszik a srác?

Próbálj szemezni vele, és ha kiakad miatta akkor mondhatod, hogy csak hülyültél.

2012. okt. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok!


Kérdező!


Ironikus voltam.


szerintem sem meleg attól,mert megfogja kezed,és a hasad.

2012. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pesti vagy? Szívesen ismerkednék normális bi / meleg sráccal. Jó lenne egy szexhaver
2012. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vidéki am hány éves vagy? én 16
2012. okt. 19. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!