Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, leírnátok mit élveztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, leírnátok mit élveztek szex közben a legjobban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, milyen "dolgokkal" vagy tettekkel tud felizgatni és legjobban eljuttatni titeket a párotok a csúcsra.

Barátnőmmel fantasztikus a szex, de szeretnék még pár dolgot megtanulni és úgy gondoltam ti talán írhatnátok erről! :)


2012. okt. 17. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a csókolózást,cicifogdosást,popsifogdosást,cicit csókolgatást....
2012. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem nagyon előjátéknak, mikor a párom teljesen meztelenre vetkőztet, és végigpuszilgat és simogat mindenhol.. Ha a nemi szervet nem nézzük, nekem azon kívül az egyik legérzékenyebb pontom a nyakam, így ha azt csókolgatja, attól teljesen ki vagyok.. :D


Gondolom tudod, hogy hol van a barátnőd második legérzékenyebb pontja, oda eleinte kevesebb figyelmet fordíts előjáték közben, majd hirtelen "támadd" meg ott. :D Nekem ez nagyon a gyengém, hátha a barátnődnek is az. :D

2012. okt. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!