Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek amikor bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek amikor bejön egy lány és sokat szemeztek is vele, akkor úgymond "álmodoztok" róla otthon is, egésznap, vagy gondoltok rá néha?

Figyelt kérdés

úgy értem hogyha még nem is beszéltetek azzal a bizonyos lánnyal.


remélem érthető voltam és lehet kicsit hülyén hangzik, de nagyon érdekelne:) előre is köszi

16L


2009. jún. 11. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Középiskolás koromban sokszor, szemezésnek se nevezném, csak tetszett nagyon. :) Most már nem igazán szoktam ilyenekkel foglalkozni.
2009. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen kamaszkoromban, sokat szemeztem egy lánnyal és valóban "álmodoztam" is róla, pedig sosem beszéltünk. Még néhány verset is írtam. :)

De aztán nem lett belőle semmi.

2009. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én lány vbagyok ugyan de amikor szemezek valakivel van hogy egész nap a fiúra gondolok..annyira tetszik,holott nem is beszéltem vele csaka buszon vagy utcán láttam.és 20/L
2009. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ha bejön egy csaj akit mondjuk látok a buszon pl...és szemezünk utána egy ideig gondolok rá..de aztán rádöbbenek hogy lehet soha az életbe nemfogom látni többet
2009. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

megnyugtattatok valamennyire:) a helyzet az hogy én egyáltalán nem tudok szakadni a gondolattól és ez már néha idegesítő, úgy értem tényleg nem tudok koncentrálni emiatt...:/

de az meg rosszulesne ha neki meg eszébe se jutnék(márpedig nagy valószínűséggel ez is előfordulhat:S), én meg itt ezzel "időzök":D...

2009. jún. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!