Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Szerelem egy csodálatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szerelem egy csodálatos dolog, nemde?

Figyelt kérdés
16/F vagyok,aki szerelmes.Már hiányzik nekem egy lány,aki mellettem lenne...egy pár,aki megért,stb.

2012. okt. 17. 20:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre válaszolva: már nem vagyok benne biztos, hogy csodálatos dolog.
2012. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyenlore nekem még az,majd késobb lehet,hogy nem lesz az,bár az utolso elotti nagyon igazat írt!
2012. okt. 17. 20:46
 13/18 anonim ***** válasza:
A kölcsönös szerelem biztosan az, számomra a szerelem csak csalódást jelent.
2012. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Engem a szerelem perpill kínoz.

Amekkora örömet tud okozni, körülbelül ugyanannyi szenvedést. És elég ritka az, hogyha a negatív felén vagy a dolognak, azon te tudj egy csapásra változtatni. :(

2012. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A szerelem egy betegség. Egy nagyon tuti, állati jó betegség, kellemes tünetekkel.

De tudni kell kigyógyulni belőle, mert előbb-utóbb úgy is elmúlik, és sokszor kegyetlen valóságot hagy maga után. Aki a szerelembe szerelmes, az biztos sokat fog még szenvedni. (és másoknak is szenvedést okozni)

2012. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
igen, az.. "van hogy csak ringat lágyan, és van hogy elsodor"
2012. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Legalabb annyira csodalatos, mint fajdalmas a vege...
2012. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A szerelmed nem ért meg téged soha, te sem őt. Akkor jó, ha párkapcsolaton kívül egyeztek meg. Különben csúnyán megjárja valamelyik fél. Vagy egész. Mert van olyan, aki egész, anélkül, hogy fél lenne. Anélkül, hogy félne.
2012. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!