Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ciki ha ölelés közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ciki ha ölelés közben feláll?

Figyelt kérdés
Egy baráti ölelés közben...
2010. ápr. 28. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemhinném..ha szép a lány akkor nekem is felállna ;) ha észreveszi akk meg mondasz neki vmit gyorsan pl hááááát igen nagyon szép vagy v vmi mást
2010. ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a legjobb srác haveromnak állna fel miközben megölelne és én megérezném, hát nem tudom... először lehet furcsállnám, hisz még is csak ezer éve jóban vagyunk és még sosem mozdultunk egymásra, de aztán az első sokk hatás után biztos megjegyeznék valami "örülök, hogy ilyen jó vagyok ma" vagy hasonló dumát :)
2010. ápr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
dehogy ciki! imádom ha felizgulnak rám. még akkor is ha csak barát! 21 L
2010. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne ciki ha nem állna fel.
2010. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 baráti ölelés közben senkinek sem áll fel, max ha nem akarok vmit a csajtól.. :)
2010. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nos, szeintem igen, 19 vagyok és nagyon zavar. Szerintem egy baráti kapcsolat alapjában ne a férfi farkáról szóljon!


Lehet éretlennek vél a társadalom, az én meglátásom az, hogy egy férfi merev pénisze ne simuljon hozzám öleléskor.

2014. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!