Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha több fiú tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha több fiú tetszik?

Figyelt kérdés
Ciki ha egyszerre 6 fiú nagyon tesztik. Köztük 4 osztáyltársam lesz 16/L
2012. okt. 18. 13:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy inkább úgy kérdezem, hogy nem k*? Nem cikit akartam írni.
2012. okt. 18. 13:57
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
de teljesen krv-s...-.-" 6 fiú? Atyaisten...akkor nem tetszik neked egyik sem....
2012. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fülünyúl ***** válasza:
16 évesen még érzelmileg éretlen vagy, ez látszik is abból, hogy a fiúk neked még tetszenek, és külső meg mindenféle hülye tulajdonság alapján válogatsz, hogy melyik héten ki tetszik jobban. Ha igazán szerelmes lennél, csak egy lenne és senki más. De semmi probléma, majd te is kinövöd ezt a felszínes korszakot.
2012. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki ez természetes nekemis sok csaj tecik ha lehetőségem lene rá mindet megdugnám.

F/23

2012. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha csak tetszik, de az már baj, ha egyszere is jársz velük.
2012. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sőt, akkor működsz jól. Hülyíteni viszont nagyon szemét dolog őket - egyszerre csak eggyel tessék komolyabb dolgokba bonyolódni.
2012. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

létezik polyamory, vagyis több félre szóló szerelem.


Az, hogy valaki tetszik, még nem szerelem. Ez annyit jelent, hogy jól néznek ki, semmi többet. Szerelemhez ismerni kell a másikat, hogy tudj mit szeretni benne.

2012. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a lányok fele. nah? dzsigoló vagyok? :D
2012. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Geta96 ***** válasza:
most nem arról van szó hogy a lány 6 fiúba szerelmes és egyikük nélkül se tudná leélni az életét. hanem csakhogy tetszik neki s ez természetes. meg jöttök ezekkel az "érzelmileg éretlen" dumákkal. na de ki beszélt itt érzelmekről? ismétlem magam s ez természetes ha az ember nem egy hősszerelmes típus aki másokra( a párján kívül) úgy nézni SE tud. vagy ha valaki nem teljesen aszexuális. ez normális főleg a mi korunkban ( igen én is 16 vagyok csak fiúban) nincs ebben semmi rossz. az a k*rvás ha hetente mással jársz, nemaz ha más tetszik. most meg majd jöttök itt nekem azzal h ez a kis kamasz itt osztja az észt. igen itt osztom, mert ha igazam van amellett kiállok ésha valaki kérdez korrekt s nem félrevezető és álszent válaszokat adok mint előttem sokan.
2012. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!