Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondol? Miért nem keres?

Mit gondol? Miért nem keres?

Figyelt kérdés

tetszik egy fiú, egy suliba járunk, köszöngetünk, pár szót váltunk, ilyesmi.

facen ha valami gondom van, mindig megkérdezi hogy mi a baj, és legtöbbször ő ír és még mostanában is(kevesebbet de) még mindig írogat..de régebben többet beszéltünk és a minap élőben is "közelebb kerültünk" egymáshoz..a lényeg h aranyos volt de én eléggé zavarba jöttem és bénán viselkedtem.. és azóta is beszéltünk de nem valami sokat és olyan fura az egész, hülyén érzem magam, és keveset is ír meg stb.. vajon ő se tudja mit akar és azért nem annyira keres? v nagyon elrontottam?

ez az egész olyan fura mert régebbről már ismertük egymást így látásból és szerintem ő tudta h nekem már akkor is tetszett..és h elkezdtünk ismerkedni olyan boldog voltam talán túlságosan beleéltem magam, és ez az apróság h keveset beszélünk olyan rosszul esik :(

16/L



2012. okt. 6. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok,egy lánnyal,és tényleg szörnyű érzés.:/ Mi már egy jó fél éve alig beszélünk pedig korábban jóban voltunk,talán majd msot megpróbálom újra felkelteni az érdeklődését.
2012. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!