Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bekattantam? O. O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bekattantam? O. O

Figyelt kérdés

Kb 1,5 hete beszélek fb-n egy pasival.Már számot is cseréltünk és jövőhéten találkozunk.Eléggé bejön,de annyira idegesít...

Ajjj

Én egész nap várom hogy délután végreee beszélhessünk,Ő meg benyög valamit,szépen elmondja mit kell ma csinálnia aztán ennyi...

Pl:

Ma tanulnom kell gazdaságot...

Tegnap:

Ma tanulnom kell matekot

Azelőtt:

Ma tanulnom kell Angolt


Elhiszem hogy kemény a főiskola de basszus.Most ebből fog állni az egész beszélgetésünk vagy mi?

Én hülyültem meg vagy ez normális?


2012. okt. 18. 15:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

próbáltam,de alig van ideje.

Legalábbis ezt mondja.

Én meg nem akarom zavarni vagy valami,ha pl tanul.

2012. okt. 18. 16:14
 12/13 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem ha ilyen kevés a szabadideje akkor hogy akar kapcsolatot......
2012. okt. 18. 16:16
 13/13 A kérdező kommentje:

huhh de idegesít basszus..

Szerintem hagyom a fszba...

2012. okt. 18. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!