Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előny a cigi vagy hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny a cigi vagy hátrány?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy :

- Van egy barátnőm ( Ez eredetileg az ő kérdése lenne ) szóval ő neki tetszik egy fiú. De nem ismeri csak látásból. A srác még idősebb is nála.. De nem rég egy nap meglátta a haverjaival az utcán cigizni. És a barinőm nem szereti az ilyen " Nagy menő cigis gyerekeket!" De most meg elkezdte e miatt megutálni és tőlem kér tanácsot de ilyen ügyem még nem volt és nem tudok mit mondani azért kérdezem meg tőletek. Szerintetek miért cigizik? És e miatt ne tetsszen a barátnőmnek? ( Mert ő nem szereti sőt inkább azt mondom hogy utálja a cigiseket ) De megértem mert nekem se tetszene szívesen egy ilyen! Kérlek nagyon fontos lenne a válaszotok, véleményetek! Előre is köszi.


- És lenne még valami. Nekem ennek a " Cigis srácnak " a legjobb ( egyik legjobb ) haverja tetszik. Őt nem láttuk cigizni. De szerintetek ő is cigizik? Mert az tönkreteszi a tüdőt neki meg arra nagyon nagy szüksége van mert sportoló. Szerintetek van annyi esze hogy ne cigizzen mert sportol?


2012. okt. 18. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam hátrány.Akármilyen szempontot vizsgálok...
2012. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és teljesen igazad van! :))
2012. okt. 18. 20:06
 3/12 anonim ***** válasza:
sok sportoló cigizik, ez nem jelent semmit
2012. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a cigi az nem jó. néha napján egy-egy belefér. vizipipa az ok, de láncdhányos/függő ne legyen.
2012. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hátrány
2012. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi előnye nincs, hátránya viszont annál több.
2012. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ismered azt hogy


"Megláttam egy szép lányt... majd rágyújtott"


Hatalmas hátrány

2012. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

kátrány.

hátrány.

a cigi akkoris káros h sportol, akkoris ha nem, és nem menő, csak azt hiszik hogy naggyá teszi az embert.

2012. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hátrány. nem jönnék össze bagózó csajjal, lehetne akár milyen kis tündér.
2012. okt. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előny hogyan lenne arra nem tudok rájönni. Ez mindenképp maximum hátrány lehet, pedig próbáltam agyalni rajta egy kicsit.


Előnyöd max annyi lehet belőle, hogy oda tudsz menni xy-hoz hogy "hé van tüzed?" "kösz" és nem kell valami dumát ki találnod..

2012. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!