Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány napokig beenged egy rózsaszín világba, aztán eldob a fenébe mint egy követ és soha többet nem enged vissza?

Figyelt kérdés
Csak velem esik meg ez gyakran vagy ez az élet velejárója?
2012. okt. 18. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Megunnak. Vagy rájönnek hogy még sem kellesz.
2012. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs kritikai érzéked.
2012. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért "dobott"??
2012. okt. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nehany nap utan eljon a pillanat, amikor elkuldod magadrol az elso kepet...
2012. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
te f.sz kocka, a való életről beszélek.
2012. okt. 19. 00:11
 6/9 anonim ***** válasza:

A nők ilyenek, csak szórakoznak a pasikkal. Ha nem vagy kitömve zsével, és nincs fekete Bömösöd, akkor többnyire csak szórakoznak veled, aztán választanak egy pénzeset, megtehetik, hiszen ők választanak.

Ez az átverősdi nekik csak önigazolás, hogy milyen csinosak, szépek, vonzóak stb. és mennyi pasi vonzódik hozzájuk. Nagyon undorító dolog.

2012. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves legutóbbi válaszoló! Annyi helyen olvastam ezt a véleményt... Persze nyilván van, akire ez igaz, de NEM MINDENKIRE. Egy lány is csak egy ember, akár csak te. Mindenki különböző, és mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai... Na de hát ezt mindenki tudja. :)


Szerintem erre a kérdésre nem nagyon lehet válaszolni. Nem eléggé részletes a leírás.

Én nem ismerem annak az illetőnek a személyiségét, akiről szól a kérdést, és nem eléggé részletes a leírás, hogy következtetni, vagy sejteni lehessen bármit.

Példának okáért ha érzékeny, lehet, hogy valamivel megbántottad (lehet észre se vetted), és azért van rád kissé berágva.

Ha nem egészen reális a világképe mondjuk (én sajnos nem ismerem az összes társadalmi réteget, mert jómagam, mint gimnazista, csupán ebben a zárt csoportban mozgok) amit a jelenlegi tinilányoknak és felnőtteknek is szóló irreálisan csöpögős és romantikus könyvekre alapozok, mely idealizált párkapcsolatokat mutat be, melyek túl tökéletesek, nem valósak... Ez utóbbiból kiindulva csalódott, mert nem azt a tökéletes kis párkapcsolatocskát kapta (mert ugye semmi sem lehet tökéletes) amit várt.

Vagy lehet, hogy valóban jobban megismert olyan oldaladról is, amiről eddig még nem ismert, és az az oldalad olyannyira idegen volt neki, hogy úgy látta, hogy többé nem tud ugyan olyan szemmel nézni rád.

Stb...

Amúgy kérdezted már a szóban forgó személyt? Szerintem ő tudná a legjobba kifejteni neked, mi volt a baj... Fene tudja, talán még meg is beszélhetnétek és esetleg kompromisszumra is juthatnátok... ;)

2012. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem engedi, hogy beszéljek vele, számomra is furcsa ahogy viselkedik és mondhatnám ugyanazokat én is amiket ő.... mármint, hogy úgy érzem megváltozott és többé nem érdekel így.


Csak tudod, én visszavárom azt a lányt még mindig....

2012. okt. 19. 21:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Kevés embert engedhetett ilyen mélyre..... szerencsésnek mondhatom magam.
2012. okt. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!