Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kapcsolatodban problémád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kapcsolatodban problémád van, vagy bármi ilyesmi, itt ezen az oldalon megkapod a választ a problémádra?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon hogy vajon itt kapok/kapunk e a kérdésre választ.

Én úgy gondolom nem lehet ide az egész helyzetett leírni. Érzéseket meg pláne nem. Csak mi magunk vagyunk benne, csak mi látunk, bele a helyzetbe.

Még a legjobb barátnőmnek is elég nehéz elmondani a helyzetett. Mivel az ÉRZÉSEKET nem lehet megmagyarázni. És a helyzet főleg érzésektől függ.


2009. aug. 8. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... az érzéseiddel saját magadnak kell tisztában lenned.
2009. aug. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

01.31

Az a kérdés hogy szerinted Pl.: kapcsolatodban problémád van, vagy bármi ilyesmi. Itt ezen az oldalon megkapod a választ a problémádra?

Vagy ha döntést kell hozod ezen a téren. Itt megkapod a döntést?

Nem neked kell látnod az érzésedet meg a helyzetet, ami megmondja a választ?

Remélem érthető lett.

2009. aug. 8. 01:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Én általában nem szoktam itt megoldást találni a problémákra, de nem azért, amiket te leírtál ide.

Hanem mert a legtöbben nem arra válaszolnak, amit kiírok, hanem elkezdik boncolgatni, hogy milyenek a körülmények, meg stb, amiknek semmi köze az én kérdésemhez.

2009. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát igen de valamilyen tanácsot elbírsz fogadni ami "segíthet" a problémádon!
2009. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem megoldásokat, hanem csak alternatív módot ajánlanak. Néha még én is...:D

Általában segítséget kapsz, nem megoldásokat, de az is jobb, mintha egyedül gyürkőznél neki. Így legalább van egy kiindulópontod... A megoldás mindig az adott személyre vár.

-ReapeR-23/F

2009. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!