Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzo a fiuk szamara ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzo a fiuk szamara ha egy lany enekel?

Figyelt kérdés
Hat enekelek, korusban meg szoloban is. De nem tudom h szoljak e a dologrol az osztalyban mert ugy O is ott van. En szivesen enekelnek elotte is, de nem tudom ez mennyire bejovos cucc. Velemeny. Nem er leszolni h kislanyos vagyok, honnan tudhatnam. Masreszt meg magyar nepdalokat eneklek, nem eppen amerikai slagereket.

2012. okt. 18. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja jó a hangod az jó. De igazából senkit nem érdekel, hogy énekelsz népdalokat.
2012. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mutasd a melleidet. Azok vonzóbbak.
2012. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon bejönne, de én rajongok a szép hangú énekesnőkért. Én ha hallom hogy egy lány szépen énekel akkor már fálig szerelmes is leszek kb :) Ezzel lehet csak én vagyok így, de szerintem ez midnekinek pozitív lenne, ha látja hogy énekelsz. Meg ha így szerepelsz mások előtt, bármit is csinálsz, az önbizalmat sugároz és az is vonzó. És ha népdalt énekelsz az is jó, mindegy hogy mit, bármi hangozhat jól. Úgyhogy csak bátran énekelj előtte is.
2012. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szép hangja van a lánynak akkor szívesen hallgatom amikor akár népdal is énekel egy eseményen.

De ha állandóan hamisan nyivákolna a fülembe, mert azt hiszi ő egy szuper hangú csaj, akkor rövid időn belül az idegeimre menne.

23/F

2012. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dobos vagyok, szal én értékelném :D
2012. okt. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Emberek ***** válasza:
Én is szeretem hallgatni, hogy egy lány énekel, és szerintem ettől nem leszel kevesebb, mert tudsz énekelni. Viszont az már más tészta, hogy ezt mások hogy értékelik. Személy szerint én jónak tartom, ha valaki énekel, mert csak több lesz, és színesebb egyéniség.
2012. okt. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hülyéskedi el, és nem csinál túl sok hülyeséget akk még örülnék is neki...
2012. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!