Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek bejön ez a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek bejön ez a srác? Szerintetek szexi?

2012. okt. 19. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a szám jó, de hogy egész végig vigyorogva bámulja azt a szegény elektromos gitárt...

és nem, nem szexi.

2012. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem kifejezetten gusztustalan. olyan, mintha zsíros lenne a haja, agyon van tetoválva hülye értelmetlen mintákkal és igénytelen a ruhája. ja, és gitározni nem tud.
2012. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
taszító
2012. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pfuuuuj gusztustalan!!
2012. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hm, hmmm köszönöm a válaszokat? Gitározni nem tud???? Te aki írtad te tudsz?
2012. okt. 19. 19:26
 6/13 anonim ***** válasza:
hm hm, hidd el kérdező, elektromoson nagyon egyszerű játszani, ha klasszikuson is tudsz akkor már elmondhatod magadról hogy tudsz gitározni. de ez tényleg nem nagy szám. és igen, én tudok.
2012. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Valószínüleg azon is tud ugyanis gitártanár egy egyetemen. De mondjuk a kérdés szempontjából ez lényegtelen. :) Köszönöm a válaszokat:)
2012. okt. 19. 19:41
 8/13 A kérdező kommentje:
A haja meg reményeim szerint vizes, nem zsíros de ki tudja:)
2012. okt. 19. 19:50
 9/13 anonim ***** válasza:
A csávónak tipikus rockker kinézete van, valakinek bejön valakinek nem. Én is rockker vagyok de semmi közöm a stílusához. Én basszus gitározom, de ezt a pár akkordot még én is el tudnám játszani szólógitárral. Utolsó kommentelőnek, ha elérted ezt a szintet akkor mondhatod magadra, hogy tudsz gitározni: http://www.youtube.com/watch?v=19acKoKWdig
2012. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Talán nem a legjobb videót küldtem el (a gitárosoknak szól)

Talán ez: http://www.youtube.com/watch?v=gtpgXwP4tHk

De ha nem háth nem:)

2012. okt. 19. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!