Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljek egy olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljek egy olyan lányt aki "dobott" de lehetett volna valami?

Figyelt kérdés

Én csak szeretettel tudok rá gondolni még mindig. Még mindig az a kép él bennem ami akkor alakult ki róla amikor kettesben voltunk. Szerintem kevés embernek mutat ilyen mély képet magáról.


Bárhogy játssza most az agyát, tudom, hogy ez nem ő, és hogy van egy másik Ő is aki viszont kedves, finom, és nőies....


Nem lehet beszélni vele, de én szeretem, szeretnék hozzá kedves lenni. Nem engedi.


2012. okt. 19. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
én is jártam ilyen cipőben és hidd el a legjobb ha elfelejted egy életre !
2012. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok/voltam. Próbáltam mindent, nem ment, így következhet a felejtés.
2012. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. még annyit hozzátennék hogy ha tovább gürizel és a csaj folyamatosan elutasít akkor csak a saját önbecsülésed tiprod sárba. hagyd a francba keress valaki mást aki meg is becsül
2012. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Sosem ismerhetsz ki egy embert teljesen. Mindenki lelkében van szar és gyémánt. Elfogult vagy és vak.
2012. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Tudod mit mond az akit megcsalnak és nem tud róla? "Ő nem olyan!" De mégis.
2012. okt. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj egy kicsit másképp viszonyulni hozzá..

Felvenni valahogy az ő "tempóját" és hagyni kibontakozni.

Szimplán éreztesd vele,hogy te ott vagy neki és rád számíthat és ha fontos vagy neki, akkor előbb utóbb vissza talál hozzád.

2012. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te döntésed meddig vársz, próbálkozol e nála még és meglátni változik e a helyzet. De gondolom örökké te sem szeretnél várakozni majd, ha nem jó irányban halad a dolog.


Ojj de amúgy nagyon magamra ismertem a kérdésben. Hát velem úgy végződött, hogy hiába akartam rendezni a dolgot, az meg eljátszotta a sértődöttet (jogtalanul, de nem baj) aztán meg kiutált. Na most már kölcsönös az érzés teljesen. :) Na hát ennyi a sztori.

2012. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!