Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam egy sarkit, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy sarkit, de úgy megsajnáltam. Fiatalnak és még szépnek is látszott. Meg az a szomorúság az arcán. Lehetett vagy 19-20. Tehetnék érte valamit?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem,és kérem,akinek negatív véleménye van az útszéli lányokról,az ne itt ossza meg..köszönöm! Komolyan szeretnék segíteni rajta.:\
2012. aug. 13. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát segíthetsz rajta, mivel valószínűleg nem önszántából van ott, de a stricije agyonver az tuti.
2012. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
vedd feleségül, vagy fizess neki ellenszolgáltatás nélkül
2012. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szép,de hogyan? Ha milliomos vagy,akkor tudsz segíteni neki elindulni egy szebb élet felé.Ha nem vagy tele pénzzel,akkor nem valószínű.Jobb ötletem nincs.
2012. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Balatonról jöttünk haza,és az egyik autópályán volt ő is..(Meg más "olyanok".)

Szerintem,ha más is látta volna azt az arcot,nem felejti el egy db-ig.

Ha szólok a rendőröknek,hogy arrafele pénzért árulják a testüket,az nem segítene,mi ??:\

2012. aug. 13. 19:13
 5/13 A kérdező kommentje:

amúgy még csak 17 vagyok..meg,nemsokára elég messze költözök.

Ja,ha gazdag lennék,könnyebb lenne.:S

2012. aug. 13. 19:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hát kimennek razziázni aztán 2 nap múlva minden a régi
2012. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És el se vinnék a lányokat,meg nem foglalkoznának velük,ugye?:\
2012. aug. 13. 19:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólsz a rendőröknek, akkor nem hogy nem segítessz, de egyenesen rosszat teszel neki, mert vagy elkapják, vagy sikerül lelépnie mielőtt bevarrnák, de akkor is kiesik pár óra/nap, míg nem tud dolgozni.
2012. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha lány vagy, akkor passz. Így még csak el se tudod hívni egy menetre, hogy közben pénzt adjál neki titokban. Szerintem jobb, ha elfelejted az egészet. Neki ez jutott, ez a munkája. Valószínűleg nem is ért máshoz, mert már bőven a 18 éves korhatár előtt ezt csinálta, és a középiskolát sem fejezte be, ha egyáltalán elkezdte. Örülj inkább annak, hogy te tanulhatsz, és többre viszed majd az életben.
2012. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utcai szociális munkások szoktak segíteni nekik, különböző dolgokkal. Esetleg nekik szólhatnál. Már, ha van ott ilyen szolgáltatás. Jobbat nem tudok...
2012. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!