Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretek bele mindenkibe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele mindenkibe?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy minden férfibe képes vagyok akár egy pillanatra is beleszeretni.Jó vannak azért kivételek.De egy szimpatikus boltos,vagy akár egy 30 éves kőműves is el tudja venni az eszem.Egy találkozás vagy első ránézés után egész nap tudok egy férfi emberre gondolni.De ez rengeteget változik. Pl ezen a héten kb. 5 különböző emberen járt az eszem..


Egyébként volt már egy kapcsolatom,amiben tényleg szerelmes voltam a fiúba,szóval megtapasztaltam már hogy milyen amikor szerelmes az ember.


Akkor ez inkább csak álmodozás mint szerelem?

Apakomplexusom nincs,szeret a családom...barátaim vannak,szóval mindenféle szeretetet kapok.

17/L


2012. okt. 20. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak álmodozás, vágysz valakire, aki mellett elmúlik mindez. Én is ilyen vagyok. Csak fiúban.
2012. okt. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szex- és szerelemfüggés a neve, és ez egy szenvedélybetegség. Itt van róla irodalom és teszt az öndiagnózishoz: slaa.hu
2012. okt. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak fellángolás, rajongás..lehet szeretnél már valakit magad mellé akit szerethetsz ezért váltja ezt ki.
2012. okt. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen valószínűleg fellángolás,álmodozás..

#2 szerintem szex/szerelemfüggésnél nem tartok még.. :D

2012. okt. 20. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!