Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érezhetem ezt az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetem ezt az exem iránt?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, és 2 éve lett vége, ebből 1 éve már új párom van, akit nagyon szeretek.

A volt barátommal elég durván ért véget, de végülis én voltam a szemét, én bántottam leginkább meg és nem sokkal később én is mondtam ki, hogy legyen vége. Még is én érzek valami iszonyat kellemetlen érzést iránta.

Ha nagyon durván akarom kifejezni, akkor "undort" érzek. Ha arra gondolok, hogy találkoznánk és megérintene, rosszullét fog el. Avagy eszembe jut, amikor a könnyeimet nyelve imádkoztam magamban, hogy ma este ne akarjon bújva elaludni, avagy szexelni, annyira el voltam hidegülve.

A szakítás óta nem hallottam róla semmit, nem is találkoztunk egyszer sem. Fogalmam sincs hogy reagálnék ha összefutnánk, de én ilyen ellenérzéseket még soha nem tápláltam senki iránt és ez nagyon megijeszt! Mi a fenétől lehet ez? 22/L



#ex #régi párkapcsolat
2012. szept. 24. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a durva elválás, vagy a közös emlékek váltják ezt ki belőled.
2012. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!