Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Első randi?

Figyelt kérdés

Holnap találkozok egy Lánnyal akibe bele vagyok zúgva. Ő kérdezte meg hogy lenne-e kedvem megnézni egy filmet közösen. Nálunk lesz a filmnézés és csak ketten leszünk a házban (szüleim majd csak vasárnap este jönnek haza) és bár programja lenne délután azt mondta, inkább eltolja és egy órával tovább marad nálunk. Ebből arra következtetek, hogy én is tetszek neki. De ez most mindegy. A kérdésem az lenne, hogy milyen filmeket ajánlanátok első randira, amiben van egy kis romantika de azért inkább olyan akciófilm jellegű, hogy ha van benne olyan rész ahol egy kicsit esetleg megijedhet akkor odabújhat hozzám?



Bocsi ha kicsit hosszúra sikerült! :P



2012. júl. 13. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerinted melyikőtöket fogja érdekelni a film? :D
2012. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy nem az lesz a legfontosabb de azért mégis mit tegyek be? (az elfelejtettem odaírni, hogy én 16/F Ő pedig 15/l )
2012. júl. 13. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

13 éves korom óta nem láttam ijesztő horror filmet.


Inkább nézzétek meg a szarembert. Halálra fogjátok röhögni rajta magatok. (Monsturd az angol címe)

2012. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem horrort akarok berakni hanem valami izgi akciófilmet egy kis romantikával "fűszerezve" csak nem nagyon ismerek ilyet gondoltam akadnak itt olyanok akik ismernek és meg is osztják velem!
2012. júl. 13. 20:18
 5/11 tetro ***** válasza:
Nem mindegy? Szexet akar.
2012. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tetro ***** válasza:
Nézzétek meg a Visszafordíthatatlant
2012. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pillangó-hatás

A Tégla

Vasember

Sötét Lovag

A Holló (1994)

Legenda Vagyok

Az Ötödik Elem


Hirtelen ennyi jutott eszembe :D

2012. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó nagyon köszi ez életmentő volt! :)
2012. júl. 13. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lopott idő

akciós, van benne romantia:D

2012. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, úgyis szexelni fogtok.

Amúgy a szüleid megengedték, hogy a házukba vigyél egy vadidegent, amikor ők nincsenek otthon?

2012. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!