Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhívjam az exem vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ernet kérdése:

Felhívjam az exem vagy ne?

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval, de nem kelett volna, mert csak azért jártunk, mert nagyon jól elvoltunk egymással és talán ezért azt nem gondoltuk volna, hogy ezzel a barátságunk gallyra megy.Egy éve szakítottunk azóta ha látjuk egymást nem is köszönünk meg semmi.Nem tudom, hogy én hiányzok-e neki.De nekem hiányzik a barátsága.Felhívjam vagy ne?

2012. okt. 20. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem hiányzol neki akkor leküld.Vagy csak szex lesz.

Inkább ne hívd.Hívd fel a barátnőidet.Menj szórakozni

2012. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát,ha csak haverkodni akarsz vele,azt még az elején közöld,ha felhívod.Szerintem úgy,ha jártatok,már nem lesz az igazi,de ha annyira hiányzik,próbáld meg.Vagy keress új barátokat.
2012. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az a korszak lezárult, számodra meghalt... keress egy másik embert, aki 10x jobb lesz hozzád
2012. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!