Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bejön nektek ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejön nektek ez a ruha? (f22)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


felső: new yorkeres fishbone póló

cipő: [link]

nadrág: [link]


Eddig ebben az alsóruhában járkáltam, most vettem újakat:

[link]

[link]


Ez tényleg gáz volt, vagy átlagos?


2012. okt. 20. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti képen mit csinálsz sz@rsz?
2012. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sztem átlagos volt. Nem a ruha teszi az embert! :)


18/L

2012. okt. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
átlagos
2012. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
próbáltam beállni a 3 másodperces időzítés alatt és nem sikerült :D
2012. okt. 20. 13:52
 5/12 A kérdező kommentje:

nem a ruha teszi az embert tényleg, de azt fontos megemlíteni hogy az új és a régi alsóruha ugyanannyiba került árban.


Szóval igényesség kérdése mire költ az ember. és ez azért számít. ma már nem vennék meg egy 15 ezer forintos (ami szarnak számít) kirándulócipőt utcai cipőnek, vagy egy rám 3 mérettel nagyobb rossz minőségű nadrágot (ami hamar szétkopott) 12 ezerért. Bár tudom, a levi's farmer 24 ezer volt, de azóta már 2 ilyen C und A-s nadrágom is szétment és egyik esetben sem tudtam normális méretet választani.


Szóval nem a ruha teszi az embert de azért kézben lehet tartani a külsőt.

2012. okt. 20. 13:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnak egy full noname 3000 Ft-os kínain vett farmerja van, kínain vett pólóval és pulcsikkal.


Szerintem meg kvára nem számít a ruha ára és márkája, ha az összkép jó. Márpedig rajta jól állnak azok a ruhák. És semmivel sem kevésbé strapabíróbbak, mint akármilyen más márkás ruha.


Amúgy szerintem átlagos az öltözéked, nincs vele semmi gond.

2012. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
egész jó..
2012. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ííí

nagyon nem...

Nem igazán divatos szerintem

De ha neked tetszik akkor oké

2012. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy nadrágban és egy egyszerű pólóban nincs semmi különös. Szerintem egy férfi az ingekben néz ki a legjobban!

[link]

2012. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
báhh tök felesleges 10ezer fölött gatyákat venni, és gáz h most ide kipakolod őket, meg hogy mit mennyiért, hol vettél, mint ha az lenne a lényeg... szentem baromira nem, nekem ezek a cuccok nem jönnek be, főleg amikor tudom h valaki tízezreket költ rájuk, de baromi feleslegesen.
2012. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!