Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok egy hullafehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy hullafehér bőrű lánnyal? Vagy tényleg ennyire ronda?

Figyelt kérdés

Gyakran csúfolnak a bőrszínem miatt, ugyanis nagyon sápadt, hullafehért bőröm van, ráadásul nyáron se tudok barnulni, csak folyamatosan égek lefele..

És eddig úgy voltam vele, a bőrszínem az egyetlen, ami szép rajtam, de az utóbbi időben sok ember szidott emiatt, pl. olyanokat mondtak, hogy -Biztos azért vagy ilyen fehér, mert apád rád veri! Meg ilyenek...

Tényleg ennyire ronda? És amúgy még elég feltűnő is, mármint ha a többi részemhez hasonlítjuk, ugyanis a szemeim sötétbarnák, a hajam szőkésbarna, bár inkább a barna felé hajlik...

15l


2012. okt. 20. 16:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fehér a bőröm, nekem is beszólogattak gimis koromban (hipóreklám, penészvirág, ilyesmik). Aztán mikor látták, hogy ezzel kb egy lemondó sóhajt lehetett belőlem kicsikarni reakcióként, mindig odébb álltak és kerestek mást, akit b*szogatni lehet.

Egyébként a fehér bőröm (és a pár helyen bizony kilátszó ereim...) ellenére úgy kell elhessegetnem magam mellől a férfiakat, pedig nem vagyok egy szépségkirálynő :/

2012. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon fehér bőröm van, sok anyajeggyel és utálom. Ehhez szőke haj és kék szem társul, szóval az én esetemben még kontraszt sincs, viszont odavannak értem a pasik, pedig szerintem nem vagyok olyan nagyon szép. Én annak tudom be, hogy a sok szolibarna lány után biztos felüdülés nekik egy kis természetesség. Én magam meg lehet, hogy nem szeretem a bőröm és a sok anyajegyem, de már nem foglalkoztat, hiszen rajtam kívül, ahogy észrevettem senkit nem zavar.

23/L

2012. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszolóknak.

23/L Megértelek, nekem is nagyon sok anyajegyem van. Szóval íme egy újabb ok, amiért utálok nyáron napon lenni, mert mindig paráznom kell, nehogy elrákosodjanak, vagy valami legyen velük, mert jónéhány anyajegyem kitüremkedő, vagy nagyon sötét, szinte már fekete színű, az ilyenekre pedig jobban kell vigyázni :S

17:33 Hahh tudod mikor :D Ha már így is olyan ügyesen megállapítottad tök ismeretlenül, hogy biztos velem van a baj, nem tök mindegy, milyen a bőrszínem?

2012. okt. 20. 20:34
 14/20 anonim ***** válasza:

De így látatlanban csak arra tudok gondolni, hogy biztos veled van a baj.

Elfogadod ezt, ronda vagy? Akkor ne küldj képet...


Én maradok ezen a véleményemen, vagyis a hipófehér bőr nem ronda! :)

2012. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jah...de érdekes már, hogyha valakit csúfolnak, neked egyből az ugrik be, ő a hibás...Jah, hogy téged még sosem csúfoltak úgy, hogy közbe fogalmad nem volt, mit tettél? Bocsi :)
2012. okt. 20. 22:39
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is, nagyon szép, én szeretem, és lefogadom, hogy az agyon szolizott lassan cigány p*csák b*szakodnak veled..
2012. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hát végül is majdnem :| Legtöbbször egy fiú osztálytársam szólogatott be érte...Ő mondta azt is, amit a kérdésben írtam.
2012. okt. 21. 10:02
 18/20 anonim ***** válasza:
Képet küldesz? (arc nemkell)
2013. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet a kép! :)

Amúgy szerintem sem a bőrszíned a bajuk...

2013. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a nagyon világos bőr. :)
2013. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!