Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bárhogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bárhogy is enyhíteni a szakítás utáni fájdalmon?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam mindent, belekezdtem új sportba, új hobbiba, könyvekbe, filmekbe, barátok, vásárlás, munka, egyetemen tanulás ezerrel, még ismerkedtem is ú srácokkal, bármi amire bárki azt mondta, hogy működhet, de kb reggeltől estig sírok, akármit is csinálok, semmitől nem érzem jobban magam, és egy cseppet sem enyhül, annyira hihetetlenül szarul érzem magam, hogy körbe se tudom írni... :(


Életem szerelme volt, és dobott és semmitől nem érzem jobban magam... MIT CSINÁLJAK?????


:'(


2012. okt. 20. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérésedre csak egy idézettel válaszolnék.

"A bánatomat alkoholba fojtom, de tud úszni a bestia!"

2012. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem keress fel egy pszichológust. nem bolond vagy (ezt valamiért csak itthon gondolják, hogy aki oda jár, az bolond), de talán segítene, ha egy objektív, külső szemlélő tanácsot adna. meg kibeszélhetnéd az egészet olyannak, akinek az a szakmája, hogy segítsen. mert lényegében azokat javasoltam volna, amiket felsoroltál... :)
2012. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pénzem ilyesmire :(
2012. okt. 20. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
van ingyenes pszichológus is, SZTK-ban érdeklődj! barátnőm is úgy járt, és kb rögtön fogadta is :)
2012. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és ha egyetemista vagy, akkor elvileg kell, hogy legyen egyetemi, ingyenes pszichológus is (legalábbis nálunk van).
2012. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szakításhoz szerintem nem kell pszichológus. Van egy gyászidőszak, mindenkinél más. Fogd a barátnőidet és csapjatok egy görbe estét: alkohol, buli, tánc hajnalig, pasik. Igen, ilyenkor segít egy-egy futó kaland is.

Ne változtatni akarj, hanem továbblépni.


24/N

2012. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem érted, hogy mindent kipróbált, mégsem megy?


"Kipróbáltam mindent, belekezdtem új sportba, új hobbiba, könyvekbe, filmekbe, barátok, vásárlás, munka, egyetemen tanulás ezerrel, még ismerkedtem is ú srácokkal, bármi amire bárki azt mondta, hogy működhet, de kb reggeltől estig sírok, akármit is csinálok, semmitől nem érzem jobban magam, és egy cseppet sem enyhül, annyira hihetetlenül szarul érzem magam, hogy körbe se tudom írni... :( "


pont ez a baja, hogy még így sem... olvasd el a leírást, mielőtt válaszolsz.

2012. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!