Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná hogyan kell csókolózni?!

Figyelt kérdés

Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok, ami tényleg segít!!

Tudom rengeteg ilyen kérdés van, de sehol sincs értelmes válasz. PRIVÁTBA IS jöhet!!!



2012. okt. 20. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Mert ezt nem lehet csak úgy leírni.
2012. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Részemről gyakorolhatjuk is együtt, ha nőből vagy.
2012. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 galibaba válasza:
ezt tényleg nem lehet elmagyarázni :) a lényeg ne görcsölj rá a dologra jönni fog magától hogy mit hogyan kell ! na jó mégis megpróbálom elmagyarázni milyen legyen az első csók : a szátok lassan egymáshoz ér utána 1-2 finom kis puszi majd száj picit kinyit és a nyelvetek találkozik :) és .... ahogy jól esik még ha az első bénán sikerül a második már biztos jobb lesz mert nem izgulsz annyira . de ha akivel csókolózni fogsz már tapasztalt a témában akkor semmi gáz nem lesz mert úgyis irányít . hány éves vagy ?
2012. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Húú anyám,mintha magamat látnám.Hidd el,én is nagyon paráztam,és mindehova beírtam,keresgéltem össze vissza,hogy,hogy kell?! :D És most már rájöttem,tényleg nem lehet elmagyarázni..:) Nekem a kicsit tapasztaltabb barátnőm azt mondta:ha látod,hogy meg akar csókolni,csak nyisd ki a szád,nem tudhatod,hogy "csak" csókot vagy smacit akar. Így is lett,s mikor odakerültem tényleg csak ennyit tudtam tenni.:D Egyből átdugta a nyelvét én pedig "vettem a lapot". Igazából körözzetek egymás nyelve körül,dugd át a szájába...stb. Egyre vigyázz: ne dugd le a nyelved a torkán,mert az kellemetlen!! :D Nekem egy barátom volt vagyis van most is (szerencsére..) neki is hosszú a nyelve,de mindig vigyáz,hogy ne fojtson meg.:DD Na ennyi,remélem tudtam segíteni.:D 13/L
2012. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!