Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszettem neki szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem neki szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt egy rendezvény a fősulin. Koli portás voltam éjjel. Sehol egy árva lélek, a szomséd épületben volt egy srác szintén portás.


Átjött, beszélgettünk, majd éjjel is kint álltuk a két épület között 1-2 órát beszélgetve. Nehezen telt az éjjel. 10 órát töltöttünk így. Majd ő éjjel elaludt, de reggel ébresztettem, észre ne vegyék, hogy szundikált. Kedvesen rámmosolygott, még egszer átjött később hozzám, majd mondta várjam meg, ha végzek, mivel együtt végzünk, egy irányba megyünk. Reggel végeztem, indultam haza, amikor kikiabált a csop. társa , hogy várd már meg a csop.társamat,mondom ok.


Megvártam, aranyos volt, elvitt haza, mert arra jött.


Jól érzem, hogy ebben volt egy kis kedvelés? :)


2012. okt. 20. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2012. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is kedveltem, jó volt vele beszélgeti, jó lenne ha nem az első és egyben utolsó lenne.


Szeretném megkeresni, de félek, hogy csak én éreztem kedvelésnek.

2012. okt. 20. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazodva a mai trendekhez... Keresd meg facebook-on és jelöld be. Ebben még semmi nincs. Viszont ott pár beszélgetés folyamán már tehetsz finom célzásokat, alakíthatod úgy, hogy elhívjon randira. Mivel tetszel neki finom jelzések is elegek lesznek. :)
2012. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nektek miből olyan nyílvánvaló, hogy tetszem neki? Félek, tévedtem.
2012. okt. 20. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!