Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek és Urak vélemény erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek és Urak vélemény erről?

Figyelt kérdés

Pasik számunkra nőknek ilyen az ideális pasi:

‎- Neked milyen a férfi ideálod?

- Legyen jó izmos és sok pénze.

- És neked?

- Én már rájöttem, hogy milyen a számomra tökéletes férfi.. Ő olyan, aki mindig a szemembe néz, mert tudatni akarja velem, hogy amit mondd igaz is nem csak üres szavak, mellébeszélések. Aki mindig mosolyog rám, hogy én is visszamosolyogjak, hisz boldognak akar látni. Olyan aki mindig örül ahányszor csak velem van, hogy én is tudjam, boldog mellettem. Aki simogatja az arcomat, hogy mindig nyugodt legyek. Aki szorosan ölel magához, hogy érezze, hogy ott vagyok vele és ő is velem. Aki mindig a kedvemben jár, akár csak apróságokkal is, hogy örömöt szerezzen nekem. Aki mindig megdicsér, hogy tudjam büszke rám. Olyan, aki nem csak akkor mondja, hogy hiányzom neki, amikor nem aludhatunk együtt, hanem mindig amikor nem vagyok vele. Aki nem sajnálja adni a puszikat, hogy tudjam mennyire szeret, de főként olyan akire bármikor számíthatok és soha nem un meg és hagy el.. Számomra Ő az. :) 


2012. okt. 21. 02:02
 1/8 Szőrös Kacsa ***** válasza:

Igen ez így ideális. Csak az a hello kittys reklám ne lenne ott :D

De amúgy adom és én is erre törekszem

2012. okt. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szuper
2012. okt. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

most leírtad egy szerelmes férfi jellemzőit, csupa közhely semmi egyénenként változó tulajdonság, sebaj


Gratulálok, a férfi társadalom azon része aki beléd tud szeretni mind képes erre, tehát máris válogathatsz a vékony vagy kövér ugyan szerető, kifinomult lelkű fiúk közt


persze nem csak a két véglet létezik, de a többinek 70%-ban barátnője van, tehát abból a kevésből tiéd 30%, ha helyesek a téziseim

2012. okt. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ma 02:25


Ezt nem látod túl jól.

2012. okt. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a sztereotípiákat tekintve tényleg túloztam, de amit leírt, az attól még alapvető tulajdonság ami egy párkapcsolattól elvárható
2012. okt. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az igazi férfi sosem adja fel!!!


[link]

2012. okt. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem vegyel egy kutyat
2012. okt. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
cöcöcö... az a vélemény, hogy ezt mondják de nem ezt gondolják.
2012. okt. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!