Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most elmondjam neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elmondjam neki, hogy szeretem vagy ne?

Figyelt kérdés

Egyesek azt mondják h ne kerteljek mondjam meg a lánynak h bejön nekem míg mások azt mondják ezzel csak elijeszteném?melyik lehetőséget válasszam?

20f


2012. okt. 21. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a C-t.
2012. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20 éves vagy. Hozz már egy határozott döntést!
2012. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen viszonyban vagytok?

Randizgattok már egy ideje? Látod rajta, hogy az eddigiek alapján szimpatikus vagy neki?

Ha igen, akkor mondhatod neki nyugodtan, de csak úgy a semmiből én pl nem örülnék, ha valaki mondaná, hogy szeret, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni, meg nem is túl romantikus... előbb találkozgassatok, csináljatok programokat, legyenek csókok, ölelések,...stb, ha ilyesmiken túl vagyunk és akkor mondja valaki, hogy szeret, az sokkal jobb érzés szerintem.

2012. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!