Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznek ezek a lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznek ezek a lányok? Vajon milyen gondolataik lehetnek?

Figyelt kérdés
Akik csúnyák, csúnyácskák vagy akár legyen telljesen átlagos szóval semmi kiemelkedő szépsége se kisugárzás se 1 bályos mosoly semmi, miért vannak úgy eltelve maguktól (tudom nem mindegyik de rengeteg).Telljesen megvannak magukkal elégedve és azt hiszik gyönyörüek emellet pedig 1 igazán szép lány szerény és rengeteg hibát talál magában. Szóval mit éreznek ezek a nem éppen szép lányok? Honnan ez a nagy magabiztosság?
2009. aug. 8. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
a nagy magabiztossággal akarják leplezni, hogy igazából kisebbségi komplexusaik vannak.
2009. aug. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
nincs ott magabiztosság csak a többség a semmire nagyképű igen elvannak szállva maguktól TISZTELET A KIVÉTELNEK
2009. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én TALÁN túlságosan is önkritikus vagyok ;)

volt nem is egy ilyen lány, akik most már csak volt osztálytársaim :S és ők kb. azt érezhették, hogy milyen jó a szerényebb (ahogy te is írtad) lányokkal elhitetni, hogy csúnyák és rosszak---> "külső-belső"

...szóval a nagy magabiztosság pedig a tetteikből származott, ahogy én érzem :|

ez már egy más téma, hogy nekem két éven keresztül azt mesélték be, hogy én nem vagyok se szép, se jó, szóval nem kissé vagyok letörve, de még mindig jobban érzem magam, mint, hogy olyan legyek, mint ők, csak azért, hogy elfogadjanak, kössz ebből nem! (:

2009. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
kirakják a mellüket v felvesznek egy miniszoknyát és már megis van a nagy önbizalom....
2009. aug. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik hogy csak ők a menők ,és minden pasi meg akarja őket kapni!Ami így is történik!A sok pasi megdugja őket egyszer-kétszer ,és így lesznek ribancok!Utána ne félj senkinek nem kellenek sőt...!Ezért ha komoly kapcsolatot akarnak a férfiak a szerényebb nőket választják akikben megbízhatnak!Az ilyen nők addig jók és addig bálványozzák amíg meg nem fektetik!
2009. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem milyen tipusú lányokra gonolsz.

A ribancokra? Platinaszőke haj, hatalmas cici (alias hatalmas melltartó), olyan kivágott poló ami leér a köldökéig, és felhúz egy miniszoknyát? Az ilyen nem érdemli meg szerintem, h ránézz, azt hiszik szépek, mert őka cicababák.

A másik típus pedig, akit annyi támadás ér, hogy kénytelen egozással megvédeni magát.

2010. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem nem rájuk hanem akik csúnyák görbe lábuak nagy orruak csámpás szájuak pattanásosak stb
2010. jan. 30. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:

"1 igazán szép lány szerény és rengeteg hibát talál magában."

Ez nem feltétlenül igaz, persze mindenkinek vannak hibái, de túl kell tudni rajtuk lépni, és nem azokat szajkózni folyton, egy idő után a pasiknak is elege lesz belőle, ha a barátnője csak a hibáit emlegeti fel. Az önbizalom meg nem csak a külső adottságokból származhat, hanem sikerélményekből, amit adhat természetesen a szép külső, sikerek a tanulmányokban, a munkában és még rengeteg dolog.

Aki tele van önbizalommal az szépnek látja magát a hibái ellenére is, aki pedig szépnek látja magát, azt a fiúk is szépnek látják, és az adott csaj visszajelzést kap egy-két bók formájában és máris meg a sikerélménye, ami szintén táplálja az önbizalmát.

Az önbizalom nem hátrány, inkább előny, ha boldog akarsz lenni akkor szükséged van rá.


PM

2010. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
57%
Nem az a lényeg hogy néz ki egy lány hanem az hogy mi van belül !és személyes tapasztalatból mondom ök (mi) legalább meg vagyunk elégedve magunkkal és lesz*rjuk a fiuk véleményét!*.*
2010. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!