Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már kb 1 éve ismerjük egymást, de egészen eddig csak haverok voltunk. Nem rég viszont kicsit belemerültünk a "barátkozásba", így sokkal jobban megismertem és felébresztette a fantáziámat. Viszont fogalmam sincs, hogy részéről ez csak baráti közeledés, vagy több.. Mik lehetnek árulkodó jelei? Vagy hogyan vezethetném rá? Vagy csak szimplán hagynom kéne, hogy történjenek maguktól a dolgok..?
2012. okt. 21. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben voltam, én vártam, hogy alakuljanak a dolgok, mert nagyon tetszett ez az egész folyamat, és minden egyes percét ki akartam élvezni, nem akartam, hogy bármi véletlen kimaradjon, annyira jó volt! És nem is bánom, hogy így volt és nem sürgettem az eseményeket. :)

Persze adhatsz neki jeleket, meg legyél vele kedves, nyitott, engedd közel magadhoz, ne legyél távolságtartó.

Szerintem ha így viselkedsz vele és akar tőled valamit, akkor lépni fog.

2012. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. okt. 21. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!