Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet azzal bosszút állni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet azzal bosszút állni a volt barátomon hogy lefogyok?

Figyelt kérdés

2.5 évet voltunk együtt, már másfél éve nem becsült meg, mindig kimutatta hogy bármit megtehet velem mert én úgyse találok nála jobbat.

Úgy is jöttünk össze hogy kövér voltam, most is ugyanannyi vagyok. 162cm/72 kg.

Úgy döntöttem hogy ha belehalok is lefogyok, étvágyam úgysincs, a felgyülemlett dühömet meg sporttal vezetem majd le.

Látni akarom az arcát amikor jó alakkal, csinos ruhában meglát, egy nála sokkal jobb új pasi mellett!


2012. okt. 21. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen, jó ötlet! Nemcsak, hogy le fog esni az álla, de még az egészségedért is teszel valamit. Nagyon jó ötlet, szurkolok!!
2012. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne miatta csináld, hanem miattad! ;)
2012. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy jó bosszú állás :)
2012. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Csak tartson ki ez a lendület!;D Sok sikert, szívesen megnézném a srác arcát, de legyen ez a te jutalmad!:)
2012. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Jó ötletnek tarto. Fogyj le és találj egy 100x jobb pasit, aki a tenyerén hordoz.
2012. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hajrá sikered lesz!!! Egyik ismerősöm elváltak a srác becsajozott-közbe dobták, a volt feleség lefogyott az idegesség miatt és igen ad magára új frizura jó alak-bomba nő lett. Most visszajár hozzá a férj-mondjuk utóbbit én nem engedtem volna-nem fogadnám vissza...
2012. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szex a legjobb fogyókúra. Ebben szívesen segítek.:D


20F

2012. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet!


A dühödet, használd fel motívációként, a külsőd, és az életed megváltoztatására! :)


Sok sikert! 24/F

2012. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Én azért vigyáznék ezzel a dühöt motivációként való felhasználásra.

Gondold csak végig, hány kilót akarsz leadni? Ez meddig tart (1 kiló/héttel kalkulálj). És most őszintén. Ennyi ideig fenn akarod tartani és táplálni a dühödet? (Az a baj, hogy ha túl sokáig vagy dühös és forr benned a bosszú, azzal saját magadnak ártasz.)

Ha fogyni akarsz, találj más motiváló erőt is.

2012. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet, csak ha elkezded, csináld is végig tényleg, mindenképp csak a hasznodra válhat és képzeld csak el, micsoda önbizalmat ad majd, ha látod, hogy képes vagy rá!! Sok sikert! :)
2012. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!