Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nemi erőszaknak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nemi erőszaknak lehet nevezni?

Figyelt kérdés
Tegnap átmentem egy barátomhoz, akivel egész jóban vagyok, régebben többször le is feküdtünk. De már egyáltalán nem érzek iránta semmit (én nem tudok úgy nemi aktust létesíteni valakivel, ha abszolút nem érzek iránta semmiféle vonzalmat(lelkit)). ő mindenáron le akart engem fektetni,és nem tudta elviselni, hogy nemet mondok neki, többször is, el is toltam magamtól. De aztán végül is megtörtént a dolog, közben még sírtam is. Ez nemi erőszaknak nevezhető?

2012. okt. 21. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Hát...ha úgy vesszük,igen.


Gratulálok!


Miért nem álltál fel,és hagytad ott?

2012. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2012. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen.
2012. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

"De aztán végül is megtörtént a dolog"


Hát ez nem úgy hangzik, mintha kényszerített volna...

2012. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé,az ilyeneket szokták fel jelenteni.
2012. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

neve? lakcíme?

- az árban levélben megegyezünk!

2012. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

4-es válaszolóval értek egyet.


A kérdésed alapján nem volt azért ez annyira ellenedre, csak felakarod fújni a dolgot, hogy tegyél a pasi ellen.

2012. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja ja hogy érted azt, hogy aztán végül is megtörtént? te mentél vele? vagy ő valóban kényszerített? Mert ez a nem mindegy....
2012. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, egyértelműen nem akartam, és nem is szeretnék ártani neki, még ezek után sem...
2012. okt. 21. 19:20
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha lepofozott,vagy fenyegetett akkor erõszak,de olyan nincs,hogy nem tudsz elszabadúlni.Lefogott?Erõszak után nem ilyen nyugodtan fogalmaznád meg a kérdésedet.
2012. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!